Exekuce jejich evidence,kde?

Od: Datum: 31.03.13 15:12 odpovědí: 2 změna: 31.03.13 16:14

Dobry den,nevite,kde lze zjistit jestli mam nejakou exekuci?Vypis ousdu,uz mam,ale pry jsou i exekuce,ktery nemusi odklepnou soud?Dekuji pekne Velikonoce ve spolek *pivo*


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: laybor*
Datum: 31.03.13 15:38

Možností jak zjistit jaké máte dluhy a exekuce je několik. Tou první je obrátit se na soud v místě vašeho trvalého bydliště. Tam by měli vědět o tom, jestli proti vám je/bylo vedeno nějaké soudní řízení nebo byly vydány nějaká soudní rozhodnutí / platební rozkazy.
Dále se také můžete obrátit na místo, kde máte trvalé bydliště a zajistit si aby vám nyní byla doručována veškerá pošta. Dalším krokem pak může být například centrální registr exekucí, který najdete zde http://ceecr.cz/. Provozuje jej Česká exekutorská komora a měl by obsahovat záznamy o všech exekucích.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.03.13 16:14

Netroufnu si tvrdit, že tam najdete všechny, ale pokud vlastníte nemovitost, skočte se na katastr mrknout na výpis z listu vlastnictví.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.