Nedostala jsem svou periodu

Od: Datum: 06.05.13 20:31 odpovědí: 6 změna: 08.05.13 06:48
dobry den,
zajimalo by me nestrany nazor na moje zdravi. Mam trosku problem s mocovym ustrojim, to vim. Doktor me chce poslat na par vysetreni jako rentgen ledvin a cystoskopii. Problem je ale jinde. Nedostala jsem svou periodu. Sice to je jen 4 dny zpozdeni, ale i tak jsem nervozni, za 10 let co je mam byly vzdy presne i pres antibiotika a stres. Po strance od gynekologa jsem v poradku a tehotna nejsem. Jaky mate na tohle nazor? Vim ze je tady vice ovlivnujicich faktoru, ale i tak by me to zajimalo. Zacinam mit strach. Predem diky za odpovedi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.05.13 20:44

Periodu ovlivňuje plno věcí, jak už jste zmínila, třeba antibiotika a stres. Že před rokem tělo na stres nereagovalo ale neznamená, že nebude reagovat i dnes... a případný zánět v močových cestách nebo ledvinách by menses jistě také narušil. A tím, že jste ve stresu, je to ještě horší, samozřejmě.

Buďte klidná, zpoždění 4 dny nemusí vůbec nic znamenat:) Uvidíte po vyšetření.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.05.13 01:32

Problém nějakého orgánu to může být, ale nedá se poradit nic konkrétního bez více informací. Snad jen pokud máte problém s ledvinami, chce to jíst zdravě a vyvarovat se všech lilkovitých rostlin - papriky, rajčata, lilek a taky ostrých kořeněných jídel plných konzervantů. Tyto látky doslova blokují funkce ledvin a můžou způsobit vážné problémy celého močového ústrojí.

Datum: 07.05.13 07:13

Z čeho máte strach, Z toho, že jste těhotná nebo z toho, že máte špatné ledviny? Proč vůbec jste nervozní? 4 dny, nic se neděje! To chce klid. :D Ale funkci ledvin, tu si pohlídejte.

Ohodnoceno: 1x

Od: lovewomenka
Datum: 07.05.13 21:05
tehotenstvi se nebojim. Spise naopak, ale tehotna nejsem. Bojim se co se deje s mym telem, citim jak me porad boli v zadech v mistech kde jsou ledviny, casto navstevuji toaletu a pali me v podbrisku, ale podle vysledku krve a moci jsem v poradku jak jsem se dneska dozvedela.
Od: pb®
Datum: 07.05.13 22:57

A víte přesně, kde jsou ledviny? Ony jsou totiž výš, než si lidé myslí. Z úst jedné praktické lékařky jsem slyšela, že si lidé myslí, že je bolí ledviny a drží se přitom za zadek. Kdy Vás viděl naposledy gynekolog? To co popisujete, může být i gynekologický problém. Moje známá se léčila čtvrt roku na bolest zad a nakonec se zjistilo, že bolest pocházela od cyst na vaječnících. Už byly tak velké, že tlačily kam neměly.

Od: lovewomenka
Datum: 08.05.13 06:48
Ano, vim kde jsou. Od malicka trpim na zanet mocoveho mechyre. Gynekolog me videl asi pred 14ti dny a rikal ze je vse v poradku a mam si za mesic zavolat na vysledky ze steru.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.