Neumím se zamilovat

Od: Datum: 30.03.13 15:45 odpovědí: 3 změna: 30.03.13 16:02

Ahoj. Píšu tady poprvé, a to nejspíš proto, že poprvé potřebuji nějakou odpověď tohoto typu. Je mi 14, za necelé 3 měsíce mi bude 15 let a dneska mám jít poprvé, no spíš podruhé, ale to poprvé se ani nedalo nazvat jako rande. Jde ale o to, že do něho nejsem moc zamilovaná, teda aspoň ne tak, jako on do mě. Navíc ho k tomu, aby mi napsal, jak mě má rád a všechno kolem toho, dokopala moje kamarádka, která má iluze o tom, jak moc ho miluju, on mě, že budeme mít dokonalý vztah atd atd., a nechci ji brát iluze, ale taky nechci, aby to takhle všechno neorganizovala. Ona je takový typ, že se zamiluje do každého druhého, dokáže na něho myslet celý den a skákat 2 metry vysoko, když ji napíše smsku. Jenže já taková nejsem. Nedokážu se do nikoho pořádně zamilovat, a když jo, tak to trvá nanejvýš jeden den. A z toho důvodu se mi na to rande, pokud to tak mám brát, zrovna 2x nechce, jako pokaždé, když jsem s ním měla jít ven. Celkem se mi líbí, to jo, ale to je tak všechno. Opravdu nevím, co se mnou je, ale celkem dost mě to trápí. Měl tady, nebo má někdo podobný problém? Děkuju za jakékoliv reakce.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.03.13 15:55
avatar

Ahoj. Terezo, nenech si kamarádkou organizovat život a už vůbec ne vztahy. Pokud se Ti do vztahu s dotyčným nechce, řiď se sama sebou a svými pocity. Nemáš kam spěchat, zamiluješ se, až potkáš toho pravého. Ať se Ti kamarádka neplete do života tímto způsobem. Řekni jí to narovinu, že si vybereš jednou chlapce sama a podle svých představ, ne podle těch jejích. Ať jde na to rande sama, když ho domluvila. Nenech sebou manipulovat. Proč by ses měla nutit do vztahu, o který nestojíš a nemáš o chlapce zájem? Kamarádka si hraje na dohazovače, ale ať to nechá na Tobě a Tvé vůli. Není s Tebou nic, jsi úplně normální děvče.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.03.13 15:59
avatar

Však ono to zamilování jednou přijde. Budeš rudnout, budou se Ti klepat kolena, když ho uvidíš, a v břiše Ti polezou mravenci. Ale máš na to dost času, neboj se, bude Ti třeba 16, 17 až přijde ten pravý.

Zatím se nedej nikým, ani svou dobrou kamarádkou, uvrtat do situací, ve kterých se nebudeš cítit dobře. Pokud se Ti mladík nelíbí, na rande nechoď a s kamarádkou si to vyříkej. Že se sebou nedáš manipulovat, ať se stará o své lásky a Tvůj citový život nechá na pokoji. Pokud je to rozumná holka, pochopí to, že nemůže jednat za druhé. A dělat Ti Kecala.

Až to bude mět být, jistě si najdeš chlapce sama a nebudeš potřebovat žádné zprostředkovatelky. Jaga.

doplněno 30.03.13 16:00:

Kapička byla rychlejší, než jsem to dodatlovala, napsala přesně totéž, co jsem chtěla napsat já.:)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tttttt*
Datum: 30.03.13 16:02

Rozhodně jdi!

Není nic zvláštního, že někoho hned úplně nemiluješ, sice v tvém věku to je možná časté nebo aspoň častější, ale rozhodně není divné, že u tebe to tak není. Když se ti líbí o to víc tam jdi, fyzická přitažlivost hraje velkou roli. Nechci ti říkat, že se do něj zamiluješ, ale možná ano, možná to bude postupně, možná to příjde rychle, možná na prvním, možná na druhém rande.. Ale zase upřímně, když to nepříjde, nemá to cenu, ale to poznáš, já si myslím, že se jen něčeho bojíš. Ale zkus to, když budeš rezignovat, nikdy to nezjistíš:) A nelam si s tím hlavu, když se zamiluješ, tak se zamiluješ, když ne tak bohužel, ale divná rozhodně nejsi!

Hodně štěstí!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.