Kam ve východních Čechách s kočárkem na výlet

Od: Datum: 29.03.13 11:03 odpovědí: 3 změna: 29.03.13 13:39

Napadá vás nějaké místo ve východních (případně i středních) Čechách kam by se teď dalo vyrazit na delší procházku / výlet s kočárkem? Současné počasí asi vylučuje lesní stezky, takže by to chtělo nějaký zpevněný povrch.

Nechce se mi "na procházku" po supermarketech, spíš bych něco aspoň trošku v přírodě. Napadlo mě ale maximálně Babiččino údolí a tam to podle kamer vypadá na můj vkus ještě moc sněhově a zmrzle.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.03.13 12:05

to je tezko, musis primo v google, nebo pockat na maminy, co maji odchozeno... ja uz jsem to jednou hledal, a bavej se o tom na ruznych maminkovskych ujetych www, pripadne to byva u nejakeho vyletnickeho webu v komentarich pod tipem na vylet, takze good luck :)

Ohodnoceno: 0x

Od: safalis
Datum: 29.03.13 13:29

Zkuste ZOO ve Dvoře Králové, Veselý Kopec nebo nějaké muzeum (třeba Východočeské). Na procházky v přírodě to ještě moc není.

Datum: 29.03.13 13:39

Hm, tak to já zítra beru kočárek - v něm dva kousky (chlapi, ne lahváče, ale 5 a 18 měsíců), k tomu 9 let a jednoho velkýho psa, kdybychom se ztratili, aby nás dovedl domů . *smich* A bereme to přes louku k potůčku, kde jsme už před měsícem stavěli přehrady :D. Okoukneme dílo, poopravíme a razíme do lesa. Tam toho je k vidění habakuk. No a v půlce výletu se stavíme v takové malinké hospůdce. I v tomhle počasí to vyhraje zmrzlinový pohár. A pak hezky domů. Dá nám to tak na 5 hodin venku.

Víte, to jenom my dospěláci si myslíme, že výlet musí být NĚKAM. To není pravda. Fakt stačí les, vymyslet nějaký program a je o zábavu postaráno. My jsme minule stopovali bažanta. Ale utek nám.*bezim*, takže k obědu byly jen brambory *bum*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.