Jak zrušit vodafone

Od: Datum: 29.03.13 09:19 odpovědí: 11 změna: 30.03.13 13:27

Dobrý den. Chci se zeptat jestli má někdo Zkušenosti o zrušení vodafone. Chci pisemě třeba přes samoobsluhu nebo poštou? Né telefonicky když volám tak mě přepinaji sem tam pak ukecávaj že jsem tam už 10let a je to škoda atd. Závazky už nemám. A ročně platim 120 a proč když nevyužívám. Takže jestli už jste to někdo dělal prosím poradte krok za krokem. Hezký den

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: koukolik
Datum: 29.03.13 09:31

Předpokládám, že se jedná o tarif. Písemně, doporučený dopis na adresu společnosti, tu najdete na internetu v sekci kontakty nebo tak nějak. Totéž by mohli udělat na nějakém kontaktním místě Vodafonu, ale to se nenechte ukecat.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.03.13 10:46

Pokud víte co chcete, resp. nechcete, musíte to přemlouvání zvládnout. Kamarádka takhle odešla od T-mobile, a také ji přemlouvali, ale řekla že nechce a bylo to. I když napíšete výpověď písemně, stejně musíte počítat s tím, že Vám budou několikrát telefonovat a přemlouvat Vás. Proto nejrychlejší a nejlepší cesta je telefonicky.

Píšete ale, že jejich služeb nevyužíváte, tzn. že máte asi jiné telefonní číslo, tak by to neměl být problém. Anebo nějakou dobu neberte cizí čísla.

Od: koukolik
Datum: 29.03.13 10:49

Přemlouvat ji můžou, ale proces zrušení tarifu bude písemnou žádostí nastartovaný a oni ho musí provést. A já se obavám, že i když se na infolince dovolá ke kompetentnímu člověku, ten jí nakonec stejně řekne, že si má poslat písemnou žádost.

Datum: 29.03.13 11:21

Děkuji všem. U T-mobilu to chtěji pisemně tam to budu taky rušit. Tam to chtěj pisemně a manžel to dělal v loni tak to vim jak na to. U vodafonu stači telefon ale já jsem se nechala ukecat nic žadný ukecavání.

Datum: 29.03.13 11:32

doporucuji si naopak nechat vodafone, a vse ostatni zrusit, ale je to vas boj, a rocne 120kc? to je nejaky supertarif ne, tim tuplem bych to nerusil

Datum: 29.03.13 15:31

To je jen na udržení čisla. Nevolám a nepíši stoho čisla. Tak proč bych platila 120kč vlastně za nic. To si můžu strčit 120kč do pokladničky třeba dětem a né to dát vodafonu jen tak jako bych to hodila do knálu. Navíc 22 za složenku.

Datum: 30.03.13 09:09

Jestli máte starý tarif "Odepiš", tak tu simkartu prodejte, třeba na aukru a telefonní číslo pak přepište (u Vodafonu) na nového majitele. Já takhle prodala svoji simku asi za 400 Kč.

Datum: 30.03.13 12:15

Ano je to odepiš. Už jsem poslala doporučený dopis ale podle lidí co tu píšou tak prý budou stejně volat a otravovat abych nic nerušila. Tak to zkusím.Ten majitel by mě dal adresu a přepsala bych to v samoobsluze?

Datum: 30.03.13 13:27

Z Vodafonu se stáhne tiskopis, vypíše se, podepíše a zašle se jim e-mailem (naskenovaný). Vy zkásnete peníze za simku a nový majitel bude mít ten paušál.

Pokud budou volat, řekněte jim, že to rušit nechcete, ale chcete to převést na nového majitele. Oni Vám i poradí, kde najít ten tiskopis. A myslím, že za to utržíte minimálně 300 Kč.

Od: hop®
Datum: 29.03.13 22:47

Krk za krokem? Před voláním na operátora se předem naštvat, přesně říct požadavek na zrušení, a pak se prostě nenechat ukecat! ;)

Datum: 30.03.13 08:52

Děkuji. Zkusila jsem to poštou. Možná to bude lepší.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.