Zaplacená složenka

Od: Datum: 28.03.13 14:45 odpovědí: 3 změna: 28.03.13 14:57

dobrý den koupil jsem si na ticketpro vstupenky na koncert, zaplatil jsem platbu složenkou ale stále když se přihlásím a podívu se jaký je stav tak je tam napsánoČeká na platbu a to jsem přitom platil již před dvěma dny.Číslo účtu a VS jsem si zkontroloval to mám správně. Zároveň je tam napsáno že pokud platba nepřijde do 3 dnů tak se objednávka ruší.. Jak to funguje když se objednávka zruší? To mi peníze pošlou zpět domu? nebo jak v tomhle jsem úplný mimoň :D

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: roman88
Datum: 28.03.13 14:47

ještě bych doplnil že zároveň se složenkou jsem platil na poště paušál za T-Mobile a ten už mi včera odpoledne odepsal SMS že jsem zaplatil takže nevím kde bude chyba

Datum: 28.03.13 14:55

Přiřazení platby, která přijde poštovní složenkou trvá déle (u toho T-mobile to by neobvykle rychle - možná jim tak platíte pravidelně),

Zkuste Tiketpro napsat ev. zavolat. Útržek složenky si vemte k ruce, abyste jim případně mohl nadiktovat potřebné údaje.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.03.13 14:57

Ještě vydržte, složenkou je platba vždy pomalejší než převodem z účtu na účet. A asi ještě trvá, než to tam zaúčtujou.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.