Špatně napsaný motivační dopis

Od: Datum: 27.03.13 17:41 odpovědí: 8 změna: 27.03.13 21:36

Ahoj,

zajímalo by mě, jaký bude mít vliv na doručení dopisu do Německa, že jsem omylem napsal adresu příjemce doleva nahoru, žádnou jinou adresu jsem neuvedl.

Děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.03.13 18:33

Podle žádný, dopis by měl dojít na určenou adresu.

Od: hanher*
Datum: 27.03.13 18:45

Vlivy to může mít dva.

Buďto bude dopis doručen, nebo bude uložen jako nedoručený a po nějaké době zničen.

Od: molink
Datum: 27.03.13 19:07

Jak by mohl být nedoručen když tam je adresa? Když už tak by si mohli jedině myslet, že to je zpáteční adresa a odeslat to zpátky. Ale posílal jsem ho v pondělí odpoledne a stále do Německa nedorazil.

Datum: 27.03.13 19:11

Já myslím, že by mohl dojít. Jen to bude asi déle trvat. Automatické linky ho nejspíše vyhodí a ruční dotřídění nejspíše nebude tak rychlé.

Od: hanher*
Datum: 27.03.13 20:00

"Jak by mohl být nedoručen když tam je adresa?"

Proč se tady tedy vůbec ptáte když jste přesvědčen, že dojde?

Od: molnik
Datum: 27.03.13 21:02

Ptal jsem se na vliv, tedy jeslti a o kolik déle bdue trvat doručení dopisu to, že dojde tím jsem si byl tak na 90% jistý.

Datum: 27.03.13 20:19

Nebojte dojde urcite!*hej*

Ohodnoceno: 2x

Od: luke237
Datum: 27.03.13 21:36

Jak uz lidi psali, zrejme ho automaticka linka vyhodi, protoze nenajde adresu, kde ji ocekava, prepadne to k rucnimu trideni a tam se to muze par minut zdrzet (podle toho, kolik dopisu budou mit k rucnimu roztrideni). Musi rucne zadat do tridici linky adresu.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.