Jak mám začít konverzaci s holkou?

Od: Datum: 26.03.13 21:35 odpovědí: 7 změna: 27.03.13 16:03

Ahoj.Jdu v pátek ven o něco mladší holkou než jsem já.S tou holkou jem se už několikrát viděl,ale nikdy jsme se spolu nebavili,Ted si píšem před Facebook ale tam nad vědou můžete přemýšlet jak dlouho chcete..takže bych prosil o radu jak začít konverzaci příjdu k ní a Ahoj... a dál?Porad te prosím,Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: askmenow*
Datum: 26.03.13 21:41

Jak se máš?

Zbytek dost záleží na tom, kam jdete a co budete dělat.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: loid
Datum: 26.03.13 21:52

Chtěl bych jí vzít na romantickou procházku.. ale jak se máš? to říká právě každý.Bojim se že holka řekne dobrý a tim to končí.

Od: askmenow*
Datum: 26.03.13 22:06

No, myslím, že zeptat se, jak se člověk má patří mezi základní zdvořilostní fráze. Neumím si představit, že bych se s někým poprvé viděla a on by na mě hned po pozdravu vybafl nějaké supr sofistikované naučené téma.

Pokud chceš jít na procházku, buď s ena tom dohodněte předem, nebo hned při příchodu rychle omrkni její oblečení, abys jí někde nevláčel v něčem, v čem jí bude zima, nebo v podpatcích. Je možné, že se na první setkání bude chtít nastrojit, ale že jí v tom nebude nejlépe.

Jinak já zastávám názor, že připravená témata ke konverzaci vždy selžou a vyzní do prázdna.

Samozřejmě se můžeš podívat an facebooku na to, co jí baví, abys měl přehled, ale podrobnější příprava mi připadá umělá. potřebuješ jí zaujmout takový, jaký jsi, není to zkouška, na kterou se musíš připravit.

Po cestě můžeš zmínit, proč jí bereš právě se, třeba něco, cos tam zažil... Vždy hovor tak nějak plyne, pokud si dva sednou. Nezapomínej se ptát, ale zase jí nevyslýchej. To půjde :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.03.13 21:55
avatar

Prohlédněte si na Facebooku její profil, co se jí líbí, co sdílí, jaké má zájmy a její zeď. I kdyby se na FB nějak stylizovala, pár informací o tom, co ji zajímá, získáte.

Takže konverzaci můžete začít tím, co máte společné, dále se bude odvíjet od toho, co společně podniknete.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 27.03.13 15:52

to příjde samo. když bude ticho, stejně placnete něco o počasí a tak ;) Hlavně klid ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.03.13 15:58

Myslím taky, že v dnešní době je strašná výhoda (jak pro koho), když z FB vidíte zájmy, kamarády atd. No a když tam najdete hned něco spoečného, tak je vyhráno. Jinak - nastudovat. Zájem o zájmy partnera je plus také.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.03.13 16:03
avatar

Ahoj. Co něco takového - ahoj, rád Tě vidím a těšil jsem se na Tebe. Zklusil jsem vymyslet, kam půjdeme...(sdělit svůj návrh). Nebo bys raději zašla někam jinam? Já se klidně podřídím Tvému přání, nebo vymyslíme něco jiného společně? (Než se dohodnete,uplyne zase nějaký čas) a pak již můžete vyrazit. Cestou probrat koníčky, kamarády, rodinu...A hlavně sami sebe. Co se Ti na ní líbí (čím je Ti sympatická atd.) Důležité je nechat mluvit druhého, naslouchat mu. Ne tedy pořád mluvit jen o sobě samém atd. Tak ať se rande vydaří!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.