Může z toho něco být?

Od: odpovědí: 4 změna:

Dobrý den, už asi měsíc přemýšlím, zda sem napsat nebo ne. Ted už jsem tak zmatená, že jsem se rozhodla že ano (očividně )

Ve škole se mi líbí jeden kluk (řekněme třeba "Pan V." ) Není to přímo spolužák ze třídy, je z vyššího ročníku (mně je 15, jemu 18 ). A otázkou jde, jestli se i já líbím jemu..? A jestli by z toho třeba časem mohlo něco být..?

Často se ve škole potkáváme, většinou takovou "náhodou", které jde jeden z nás naproti. Jsme na velké škole, takže jakýmkoliv způsobem vydedukovat, na jaké chodbě se můžeme/ nemůžeme potkat je docela náročný. Možná bych ještě mohla dodat, že zdaleka ne všechny tyhle "náhody" vyhledávám nebo "zařizuji" já ;).

Pokaždé, když se potkáme, usměje se na mě, mrkne nebo pozdraví, ale pokud má kolem sebe větší partu kamarádů/spolužáků, nikdy mě neviděl, neví že existuju, atd. (Upřímně - chápu to, když mám kolem sebe bandu spolužáků, jsem schopná se tak maximálně usmát jeho směrem..)

Dodnes jsme spolu nemluvili - řekla bych, že proto, že k tomu ani jeden nějak nemáme odvahu ani příležitost. Další (obrovský) otazník pro mě tedy je, jak co nejméně křečovitě buď začít nějaký rozhovor nebo mu dát příležitost, aby ho mohl nějak začít on...?

4 odpovědi na otázku

 

 


0x

Tak když budete stále jen mlčet, tak ne, opravdu z toho nic nebude. A nebo bude, ale úplně někde jinde, tzn. si najde nějakou, která bude mluvit ;)

No..jak začít rozhovor? Žijeme ve světě, kterému vládne internet, takže co třeba tímhle způsobem? Pokud víš, jak se jmenuje(a jeslti ne, není to problém zjistit, pokud je vaše škola stejná drbárna jako ta naše.. Pokud se tam nedrbe a navzájem se tam moc z jiných ročníků neznáte, zkus třeba, jestli není jejich třída na starých dobrých spolužácích nebo si na fb najdi vaši školu, třeba ho tam najdeš :p nebo si vyhledej jakéhokoliv člověka z jeho třídy, který ho bude mít jistě v přátelích...pokud fb nemáš, tak mé rady končí *smich*) No a pak už je to snad jednoduchý ne? Pokecat na netu a hlavně ho začít zdravit! Ne, že si s ním budeš dvě hodiny neúnavně vyměňovat písmenka a příští den ve škole ho neznáš *zed* No a pak...to už se snad vyvine k nějakému, ať už k jakémukoliv závěru..


Na facebooku jsem ho našla už někdy před 2 měsíci. Jeho poslední aktivita je datovaná 31.5.2011 ;)) Takže tudy to prostě nepůjde.. ;))

 


0x
avatar neon

On když tě někdy pozdraví tak odpovídáš?


Většinou. Pokud mi v tu chvíli zrovna někdo neskočí kolem krku nebo něco podobně "milého", odpovídám ;)

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]