Je se mnou jen pro peníze?

Od: Datum: 26.03.13 10:59 odpovědí: 8 změna: 26.03.13 17:20

Chodím s holkou,který je 19.Donedávna byl náš vztah v pořádku než na Skypu potkala jednoho kluka. Od té doby sis ním skypue celou noc a já sem pobral podeření,že spolu něco chtějí mít.Kouknul jsem se o čem se bavili psala mu,že je se mnou pro peníze,že mě stejně nemiluje.Když jsem se jí na to ptal řekla že mu to jen píše a že nemám žárlit.Co si myslíte?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.03.13 11:01

Promiň, obvykle nepíšu sprostě, ale kopni jí do pr... Nic lepšího nemůžeš udělat.

Ohodnoceno: 1x

Od: gympl
Datum: 26.03.13 11:02

Přítelkyni je 19let a občas se takhle chová,že píše takovéhle nesmysly.

Pokud je schopna něco takového o Vás psát jinému, kašlete na ni a najděte si jinou. Nebuďte za troubu. Omlouvám se, vhodnější slova mě k tomuto nenapadla.

Ohodnoceno: 0x

No, kdo hledá, najde... Pokud jsi skutečně movitější, tak přítelkyni pošli někam a najdi si takovou, která bude mít ráda i tebe, ne tvé peníze. Že mu to jen píše? Pěkně hloupá výmluva, na kterou (doufám!) neskočíš.

Datum: 26.03.13 11:04

Odstavit - od PC, od peněz, od lože.

Ohodnoceno: 2x

Od: askmenow*
Datum: 26.03.13 12:21

Hodný a milující člověk takové věci neříká/nepíše nikdy, ani nevážně, ani na Skypu. Nevěřila bych jí. A komu nevěřím, s tím logicky nemůžu mít vztah...

doplněno 26.03.13 18:18:

Jinak Ivzez má pravdu, že číst číkoli korespondenci, včetně internetových konverzací je neslušné a samozřejmě to svědčí i o vašich kvalitách... Ale tak nad tím se můžete zamyslet jindy, chápu, že když už máte k dispozici informace, které máte, máte potřebu nějak situaci řešit. Ale poučení rpo příště...

Datum: 26.03.13 15:01

Já vidím otázku spíše v tom, zda Vaše přítelkyně může dále důvěřovat člověku, který čte její korespondenci. (Na čtení její korespondence nemáte žádné právo.)

Od: sisinka*
Datum: 26.03.13 17:20

kopni ji do ... nebo jí pošli k šípku.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.