Úchylka nebo je to normální?

Od: Datum: 25.03.13 10:20 odpovědí: 13 změna: 30.03.13 11:44

Dobrý den, jen se chci zeptat na jednu věc. Chodím s přítelem, který už od mládí má ve zvyku bouchat rukou do nosu. Dělá to skoro každý den, jak mě, tak i komukoliv ostatnímu. Má rád, když je studený a on může kloubama a zápěstím nos přejíždět. Jen chci zjistit, zda je to nějaká úchylka, nebo oč jde? Děkuji za odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.03.13 10:28

Pokud je tato otázka míněna vážně, zeptal bych se jinak: Je normální tohle snášet? Jedno varování a pak by byl nucel vyhledat pohotovost - ORL. Normální to rozhodně není, bral bych to tak, že musí neustále dávat najevo svoji nadřazenost nad ostatními.

Ohodnoceno: 0x

Od: buss®
Datum: 25.03.13 10:46

Kdyby to bylo normální tak to dělá většina, jinak se té otázce podivuji že nejsi schopna rozlišit, co je ještě společensky únosné. Možná někde v pralese, nějaká ujetá skupina, ale tady né. Se divím, že na to ještě od někoho jiného nedoplatil.

Od: ladaadal*
Datum: 25.03.13 11:05

Mě tady taky dost udivuje, že píšeš "mě, tak i komukoliv jinému". Nechápu, jak ještě může chodit, u mě by dost tvrdě narazil. Normální to samozřejmě není a je jen otázkou času, než mu to někdo dostatečně razantně vysvětlí.

Od: mowla*
Datum: 25.03.13 11:21

*smich* ..."i komukoliv ostatnímu"... *smich*

To jako opravdu komukoliv? - jak už psali kluci - kolegové, u mne by narazil, taky na bouchnutí do nosu...

*smich*

Jako netradiční sexuální praktika ovšem, pokud se to tobě líbí, proč ne? - jsou i mnohem ´zvláštnější´...

Datum: 25.03.13 11:26

Normální to není a kdyby mi sáhl na nos, nedejbože mě do něj bouchnul, tak mu asi sáhnu do úsměvu.

Holt lidi si k tobě dovolí tolik, co jim dovolíš ty. Když dáš jasně najevo, že ti to vadí a že si to nepřeješ, nevidím jediný důvod, proč by tě s tím měl obtěžovat. A pokud mu nejsou ostatní schopní říct, že jim to vadí, tak je nechej, to je jejich boj.

Datum: 25.03.13 11:30

Dobrý den. Normální to není a stejně tak není normální, nechat si to líbit. Nevím, zda je to úchylka, nebo jen hloupý zlozvyk, ať se dá vyšetřit odborníkem - nejspíše psychiatrem.

Datum: 25.03.13 12:38

Připojuji se ke kolegům...

Udělal by to jednou... při dalším pokusu bych si praštil já...

Od: moula*
Datum: 25.03.13 13:20

Je to normální úchylka!

Datum: 25.03.13 13:54

Spíš možná nenormální... *smich*

Datum: 25.03.13 14:08

S takovým blbem bych tedy nechodila, a to ani za nic. Když by mě měl bouchat rukou do nosu. A já bych navíc musela dbát na to, abych měla ten nos studený a on byl proto spokojený!

Není to naprosto normální. Až Vás příště zase bouchne do nosu, bouchněte ho do něj taky a hlasitě řekněte: TO JE KONEC!

Protože to opravdu není normální. Kdyby Vás hladil po zadečku, kdyby Vás štípal do tvářičky, či bral za bradičku /to dřív prý dělávali staří lvi salónů :D/ tak snad, i když ani to by se mi nelíbilo. Aby do mě někdo štípal jako do šunky.

Ale bouchat do nosu? Jak jsem už psala: bouchněte ho taky a to pořádně a KONEC! Jaga.

Datum: 25.03.13 20:13

Tak jsem si představila, jak by to asi vypaddalo ve skutečnosti A vůbec to není uskutečnitelné. Přejíždět komukoliv kloubama ruky, a zápěsím po nose není možné. Snad Vám, a Vy se ani nehnete, aby se mu ruka nesmekla z Vašeho nosu. Nepovídejte, že si tohle nechá někdo cizí líbit. A pak, píšete, že to dělá od mládí. Jak je dnes starý? A jak to víte? To Vám vyprávěl, nebo ho znáte od mateřské školky? O úchylku stoprocentně jde...*smich*

Od: ruze®
Datum: 30.03.13 10:50

To je myslím pěkně nenormální! Mně bouchnout jen tak někdo do nosu,myslím chlapa,tak ho kolenem naberu do rozkroku,že by ho ta ,,krávovina,,velmi rychle přešla! Doktora Chocholouška na něj.:)

Od: nosac
Datum: 30.03.13 11:44

Je to úchylka a dost nakažlivá - okamžitě bych to od něj chytil a bouchnul bych do nosu jeho :( Poprvý jen decentně, ale podruhý už bych mu ho asi přelomil *ee*

To ještě nemá nos nakřivo? Divil bych se že by ho ještě nikdo nepraštil...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.