Je problem si najit partnera kvuli vysce?

Od: Datum: 17.03.13 22:08 odpovědí: 29 změna: 18.03.13 15:55

Dobry vecer.

Mam hrozny dilema :D Jde o to, ze mi je 15 let a na svuj vek jsem hrozne mala merim jenom 150 cm (mam to po mame) a ja si rikam, ze si kvuli tomu nikdy nenajdu kluka a kdyz ano tak bude urcite nejakej osklivej a nebo taky hodne maly ( v tom lepsim pripade) a taky si kvuli vysce ani nedokazu poradne verit. I kdyz jsem mala tak uz mam zenskou postavu (prsa, vytvarovany boky) ale stejne se mi zda, ze to nebude stacit k tomu abych mela normalniho kluka. Jasne, rikam si, ze kdyz me bude milovat, tak me bude brat takovou jaka jsem jen, ze aby se clovek zamiloval tak nejdriv potrebuje mit o toho daneho cloveka zajem aby se s nim vubec seznamil a aby se s nim zacal bavit, proste ho musi nejak pritahovat... proto se chci zeptat Vas co si o tom myslite a jaky je Vas nazor? Dekuji :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.03.13 22:11

Pohoda. Za 1) do 21 let člověk roste, takže máš fůru času to dohnat. A za 2) mám plno známých, co mají malinké holky, a nijak to nevadí.;)

doplněno 17.03.13 22:21:

Hope, co je malý, to je milý;) Máš pravdu, plno kluků se děsí toho, že bude holka vyšší, než oni sami*smich*

A otaznicek - máš ještě minimálně 4-5 let na to, abys povyrostla. Nedělej závěry předem.;)

Ohodnoceno: 3x

Od: hop®
Datum: 17.03.13 22:15

Martinaa, souhlas, spousta chlapů upřednostňuje menší partnerky! Daleko větší problém mívají holky přerostlé, buď ráda!

Od: otaznicek*
Datum: 17.03.13 22:17

No ano "mensi" ale tak ne male :D mensi je asi tak 160 cm.

Od: hop®
Datum: 17.03.13 22:32

Když ten kluk bude mít 160cm, budes určite jeho vyvolená!

doplněno 17.03.13 22:34:

Říká se, že co je malý to je hezký, kromě vejplaty a pánskýho přirození... :)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.03.13 22:36

Dekuju za podporu :D ale ja si nemyslim, ze jeste porostu mozna o nejaky milimetry :D jelikoz jak rikam- mam malou mamu :)

Od: pepr®
Datum: 17.03.13 22:39

Děti jsou dost často vyšší než rodiče.

Od: pest®
Datum: 17.03.13 22:42
No a vidíš mamka se přeci taky někomu musela líbit ne?

Datum: 17.03.13 22:44

No to si taky casto rikam :D jenze tahle myslenka se mi nejak vzdycky neudrzi dost dlouho :D

Od: pest®
Datum: 17.03.13 22:21

Mám 185cm, přitulka má 160cm jsme spolu skoro šest let a vůbec mi to nevadí. Naopak, co je malý to je hezký. Co s nějakou žirafou, ještě bych taky pak mohl dostat přes pusu :-D

Datum: 17.03.13 22:22

Zbytečný starosti. V patnácti letech jsem měl okolo 2 metrů a chodil jsem s holkou o hoodně menší. Rozhodně jsem neřešil výšku - u ženských jsou přece důležitější jiné věci.

Datum: 17.03.13 22:25

Nic si z toho nedělej. Měřím 196 cm a žil jsem mnoho let s holkou, která měřila 154 cm. Pravda, byla o dvě hlavy menší a měla pocit, že má velkýho ochránce. A nikdy jsme kvůli výšce neměli sebemenší problém. Od běžnýho dne až po postel.

Nic si z toho nedělej a hodně vysokých kluků bude po tobě koukat, uvidíš.

Od: jakojaaa
Datum: 17.03.13 22:30

Hodně kluků má rádo menší holky (třeba já:D). 150 cm je ok.

Datum: 17.03.13 22:38

Dekuju to docela potesi a doda nadeji ale ono je to pak tezky, kdyz neustale slysim ve tride nejaky narazky, ze jsem mala :D sice to neni jako sikana ani, ze by se mi posmivali vetsina uz si stejne zvykla ale stejne je to neprijemne :D

Datum: 17.03.13 22:44

Na narážky kašli. Jsou lidi, kteří mají neustále potřebu někoho urážet, protože mají sami malé sebevědomí.

Jsi ještě na základní šlole, nebo na střední?

Datum: 17.03.13 22:46

:) To neni tak, ze bych kvuli tomu probrecela cele noci ale, kdyz to clovek furt slysi tak se nad tim zamysli. Jsem jeste na zakladni skole.

Datum: 17.03.13 22:51

Tak to už ti do konce základky asi moc nezbývá. V září se dostaneš do nového kolektivu, kde na tebe nikdo žádné narážky dělat nebude. A bude tam hodně nových kluků, kterým se určitě budeš líbit. ;)

Datum: 17.03.13 23:00

Neboj se je mnoho chlapů co naopak malé partnerky vyhledávají.

Datum: 17.03.13 23:08

Moc to řešíte to jsem čekal nějakých 130cm nebo přes 2m. Podle mě jste na tom lépe než nějaká 2m holka ta si opravdu nemůže moc vybírat. Sice jsou chlapy co milují o hlavu vyšší ženu bez podpatků, ale těch moc nebude. Já chodil s holkou co byla taky o dost menší a vždy si vzpomeneme na tu zvedací líbačku a máme super zážitky i když jsme nyní každý v jiném vztahu a přesto jsme velmi dobří přátelé.

Od: short
Datum: 17.03.13 23:16
Je rozhodne byt maly a mit krasne zenske krivky, nez mit prumernou vysku a vypadat jako predpubertalni klucina *ee*
Salma Hayek take meri asi 155cm a rozhodne si nikdo nemysli, ze je oskliva. Naopak je povazovana za jednu z nejvice sexy zen na svete. Foto

Od: short
Datum: 17.03.13 23:17
Foto jeste jednou. *zed*

Od: wlk91*
Datum: 17.03.13 23:32
Ja do 16ti meril necelych 160.. pak jsen necekane vyrostl behem roku o 15 centaku a ted mam uz tretim rokem holku co meri 152 a jsme stastni... ja zboznuju drobny holky :) jsou mily a v posteli cily :P

Datum: 18.03.13 15:54

Ale u kluku je to asi trosku jiny ty upravdu za prazdniny mohou vyrust tech 15-20 cm. Ale jsem rada, ze aspon nekomu male holky nevadi a libej se jim :D

Datum: 18.03.13 15:55

155 cm? tak to bych do ni ani nerekla :) ale vskutku je hezka a jde videt, ze i sebevedoma :)

Od: askmenow*
Datum: 18.03.13 00:27

Není to problém. věř mi. Skutečně vím, co říkám. Pokud ti nestačí takhle obecné ubezpečení, zaregistruj se a napiš mi do zpráv, povím ti víc.

doplněno 18.03.13 00:27:

Jsem malá holka, abych to upřesnila :)

Datum: 18.03.13 06:47

:D Vůbec se neboj, to bude dobré. Co bychom měli říkat my, dlouhánky. Já mám přes 170, dcera přes 180 a vnučka těsně pod 190cm. To vypadá na problém! A vidíš, nezůstaly jsme na ocet ani jedna. ;)

Datum: 18.03.13 15:53

Tak aspon ty chlapy muzete profackovat kdyz je zapotrebi :D

Datum: 18.03.13 11:19

jednoznacne malou a hubenou :) a citronky, ne melouny :)

Od: dejvi
Datum: 18.03.13 15:26

Na základce jsem byl taky malý a stejně jako ty jsem poslouchal narážky. Za poslední dva roky jsem ale dost vyrostl (je mi 18), přerostl jsem i oba rodiče. Co se holek týče, tak se mi taky líbějí menší. Když je holka větší než já, tak se necejtím úplně dobře

Datum: 18.03.13 15:52

Tak to se mas, snad taky aspon trochu povyrostu :)) a kolik ted meris?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.