Nemohu mít dlouhodobý vztah

Od: Datum: 17.03.13 21:00 odpovědí: 12 změna: 19.03.13 18:54

Ahoj,

nemohu si udržet dlouhodobější vztah. Je mi teprve 20 let, ale cítím, že to už lepší nebude :( . V čerstvých 18ti letech jsem měla prvního přítele stejně starého. Zamilovaná jsem byla pořádně. Nekoukala jsem napravo ani na levo...Hned ze začátku mi bylo divné, proč mě nikdy nechytne kolem pasu, neobejme mě, ale říkala jsem si, že to přejde. Nepřešlo. Pak jsem ho viděla na fotce se spolužákama a spolužačkami ze třídy, jak jsou všichni šťastní, objímají se...nikdy mě takhle neobjal. Také řekl, že ho musím pořád vzrušovat. Nikdy jsem si nemyslela, že sex bude tak hrozný...nudný, bez vášně...nic...vždy jsem ho musela začínat já. A pak na mě vyjel s tím, že se mám víc snažit. Pak mi řekl, že se mi nebude podřizovat. Chtěl, abys s ním pak bydlela v u lesa, v díře, která má 5 domů. Bral to jako samozřejmost, že budu muset! Tak jsem to nevydržela a po 9ti měsících jsem se s ním rozešla.

S druhým mužem jsem randila 5 měsíců. Bylo mu 24 let. Ale nic z toho nebylo, protože nechtěl vztah jako takoví, ale jen "scházení" asi na sex nebo já nevím co...nechápal, proč nechci sex...

Dalšímu bylo 26 let. Vydrželo to 2,5 měsíce, ale skončilo to, protože taky nechápal, proč nechci sex. A také proto, že jsem každý úplně jinak vychovaný. Chtěl ze mě mít tu největší sexy kočku...pořád mi říkal, že jsem strašně sexy...že musím nosit sexy spodní prádlo, když jsu k němu a tak...

Poslednímu je 23 let. Opět nechápal, proč nechci i po měsíci stýkání sex! Také mi řekl, že ho postavou tolik nevzrušuji, že nemám úplně ploché břicho, že to není dost sexy, že by chtěl, abych si své dlouhé vlasy ostříhala po lopatky a pořád narážky na můj vzhled...předtím chodil s modelkou. A přitom můžu zcela objektivně říct, že to žádná krasavice nebyla, tak nevím, co po mě chtěl. Pořád přemýšlel jen tím dole.

Nevím, proč se většina mužu naváží do mého vzhledu a pořád mě chtějí "vylepšovat". Podle spousty lidí jsem moc hezká, inteligentní. Pořád se směju, jsem veselá, oblékám se pěkně. A mám 55kg, takže vůbec nejsem tlustá. Mám vystouplé pánevní kosti, žebra...žádnému chlapovi také neříkám, jak má vypadat. Přeci člověka miluji takového, jaký je. Proto jsem se do něj zamilovala. Sex nechci ani po měsíci proto, protože se teprve do těch 2 měsíců ukáže, jestli ten muž stojí opravdu za to. Jestli z toho bude vztah nebo ne. Chci první mít jistotu, že chce být opravdu se mnou a abychom si rozuměli.

Jsem magor do horoskopů. První i předposlední muži byli lvi, druhý kozoroh a poslední beran. Já jsem ryba. Všechno platí. Samozřejmě měl každý z nich i dobré vlastnosti. Mám také spoustu dobrých i špatných vlastností, ale nesnesu to, aby se mnou chtěl každý takhle manipulovat. Moc se vždy snažím, abych se jim zavděčila. Umím vařit, péct, uklízet, starat se o zahradu... Už si nevím rady, nic lepšího už mě nečeká. Vždycky jsem chtěla kluka, který mě bude milovat takovou, jaká jsem, ale je to nesplnitelný sen :(


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.03.13 21:12
avatar

Ahoj, nezlob se, ae naříkat ve dvaceti, že nenajdeš kluka, který tě bude brát takovou, jaká jsi, a že nemůžeš mít dlouhodobý vztah, je vcelku úsměvné. Ještě máš plno času na to, abys našla fajn kluka, spousta holek ve tvém věku je nezadaná a nijak to neřeší. Nic lepšího tě nečeká...?*smich* Ty víš, co bude za pět, deset let?

Píšeš, že většina mužů má tendenci tě vylepšovat. Já ale čtu, že zatím měli připomínky jen tři pánové, to rozhodně není většina. Zřejmě lovíš ve špatných vodách, ono v baru a na diskotéce chlapa pro život nenajdeš. Když se se mnou před lety rozešel bývalý, byla jsem v háji, takže jsem chodila pařit a bavit se. Měsíc po rozchodu jsem si našla nového přítele, jenže to vydrželo jen pár dní a nocí, než jsem zjistila, že je úplně jiný, než se zdál. Takže konec. Týden po tom jsem měla jiného, a jak u tebe - bývalá dělala modeling, takže se s ní chlubil, doma vystavené její fotky, a že bych měla zhubnout, pokud s ním chci být, víc se malovat, protože každej chlap se otočí za reprezentativní štíhlou kočkou... vydržela jsem to dva měsíce, pak nazdar. Poté následoval ještě jeden vztah, kdy jsem zjistila, že krom mně se chlapec schází ještě se dvěma jinými. Zase nic. Ráda bych ovšem dodala, že jsem nijak zoufale nelovila, nejsem žádná k...a, ani po vztazích netoužila, prostě tak nějak samy vyplynuly ze situací.

Tak jsem se na všechny chlapy vykašlala a za dva měsíce mě ulovil přítel, se kterým brzo budeme 4 roky. Takže máš ještě spooooustu času, a rozhodně bych ho nepromarnila brečením v koutku, že mě nikdo nechce a nikdy si pořádného chlapa nenajdu;)

doplněno 17.03.13 21:35:

Milý anonyme, já ale nikde nepsala, že jsem se všemi hned skočila do postele;) Právě naopak. Než začneš někoho hodnotit, je někdy lepší se zeptat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: damagedgoods
Datum: 17.03.13 21:30
sem nijak zoufale nelovila, nejsem žádná k...a, ani po vztazích netoužila

Muzu to shrnout?
1. rozchod s pritelem
2. mesic prestavka
3. novy pritel na par dni a noci
4. rozchod
5. tyden prestavka
6. novy pritel na 2 mesice
7. rozchod
8. prestavka neurcite doby
9. dalsi pritel (se dvema dalsimi pritelkynemi bokem)
10. rozchod
11. prestavka 2 mesice
12. soucasny pritel

Musim si asi zmenit vyznam slova k...a . Doted jsem o tom mel zrejme mylne prdstavy.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: znameniryby
Datum: 17.03.13 21:22

Je ti teprve 20, takze mas pred sebou jeste spoustu let na to potkat nekoho, kdo ti sedne.

Stezujes si, ze se vsemi tvojemi pritelemi je neco divneho. Ja bych se spise zeptal, co je divneho s tebou, ze si takove chlapi vybiras jako sve pritele *ee* Vybirej si normalni kluky a budes mit normalni vztahy. Doted jsem myslel, ze neco takhle obycejneho, chape kazdy. *sok*

Jsem take ryba a vlasy bych te ostrihat nenutil :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rybka*
Datum: 17.03.13 21:36

Všichni jsou v pohodě. Teď jsme přátelé, sem tam se scházíme. Jako kamarádi jsou skvělí, ale jako přítelové bohužel ne :-/

Nevím, jak to zjistit, jestli bude dobrý i jako přítel. Holt jsem s klukama lepší kamarádka než přítelkyně. :(

Od: christoph
Datum: 17.03.13 21:45

Já jsem lev, přítelkyně ryba a máme se perfektně už přes dva roky :) Horoskopy a znamení bych neřešil, nemá to žádnej smysl :)

Musíte hledat, ale pro většinu chlapů je ten vzhled prostě podstatnej a každej normální chlap si vás bude chtít, byť jen částečně, upravit k obrazu svému. Nemůžete se snažit pochopit mužský mozek tím svým ženským. My přemýšlíme a chováme se zcela jinak, což většina ženskejch nedokáže pochopit. Já už jsem si ale na to ženský chování celkem zvyknul.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.03.13 21:47
avatar

Ahoj Rybko. Chyba bude nejpíš v tom, že se snažíte zavděčit se každému za každou cenu. Chlapi jsou lovci, nechte je, ať se snaží, mají-li o Vás skutečný zájem. Mějte svoji cenu. Chce-li na Vás někdo hledat chyby a diktují si podmínky, jak byste vypadat měla, pak si Vás nezaslouží. Kdo Vás nedokáže brát se vším všudy a vážit si Vás, mít Vás rád takovou, jaká jste, nezaslouží si Vás. Vy také nechcete každého předělávat dle svého ideálu..Nebojte se, on se ten pravý najde a bude hledat přesě to, co máte Vy a bude to umět ocenit, i si toho vážit. Pokud chapci myslí jen na to jediné, pak je pošlete do veřejného domu. tam si mohou vybrat i podle míry..Tam zase nepotřebují, aby ženská měla jiné kvality.A pokud jim to k životu stačí, je to jejich problém. Vy žijte tak, abyste se za sebe nemusela stydět a nechtějte se podobat nikomu, koho by z Vás chlap mít chtěl..Mějte svoji hrdost, jednou ji ten pravý ocení, uvidíte...

doplněno 17.03.13 21:59:

Ps: Já se nezabývám horoskopy. Mě zajímá život, životní zkušenosti a lidé. Jsem ve znamení lva, manžel je rak... Je mi jedno, jakou šanci těmto dvěma znamením kdo prorokuje a jaké vlastnosti jim přičítá...Pro mne je důležité, že náš vztah trvá 28 let, z toho jsme 27 let manželé, máme se rádi, jsme jeden druhému oporou, stojíme při sobě v dobrém i zlém atd..Takže to svědčí také trochu o tom, že to záleží hlavně na lidech, ne na tom, že někdo vypracuji určitou studii, nazve jí horoskopem a lidé jsou ochotni tomu věřit, zaplatiti za to a vztahovat to na sebe...Jen můj názor.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.03.13 22:43

Předně musím podotknout, že blázny do horoskopů a šílené kočičí ženy má opravdu málokdo rád a je velká pravděpodobnost, že se s nikým takovým nesetkáte.

Co se "zkoušecí" doby týče, hrozí, že tím odradíte i opravdu slušného kluka, protože si o vás začne myslet, že jste frigidní. V případě, že bych se s dívkou intenzivně měsíc stýkal (třeba obden) a neprojevila by sexuální zájem, začal bych se domnívat, že o nestojí o mě samotného, nebo má negativní vztah k sexu, o kterém si myslím, že je jedním z pilířů vztahu, bez kterého to nejde. S tímto bych potenciální vztah, možná předčasně, ukončil. Dodávám, že ani po třech měsících se nemusí ukázat, jestli daný muž "stojí za to".

Ve dvaceti letech je na dlouhodobý vztah ještě dost času, ale je pravda, že vlastním přístupem si šance opravdu snižujete. Vaši předchozí partneři podle toho, co popisujete, opravdu za moc nestáli, ale jednou se může stát, že narazíte na někoho opravdu slušného, kdo k vám otočí záda právě kvůli vašemu přístupu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: znameniryby
Datum: 17.03.13 23:10
> neprojevila by sexuální zájem

Ona je otazka, co je sexualni zajem. Nekdo skoci do mesice hned do postele, nekdo se po teto dobe zacne teprve ohrivat k tomu, aby ho ten druhy chytil za ruku, obejmul kolem pasu a dal(a) mu/ji lehkou pusu na usta. Nekdo se proste chce k posteli dopracovat malymi pomalymi kroky za relativne dlouhou dobu. Proste potrebuji citit od toho druheho urcitou uroven intimity a souladu, aby se mohli posunout o ten dalsi stupinek na ceste do postele.

Taztelka se takhle se svymi predchozimi pritelemi necitila. Neco v tech vztazich zjevne chybelo. Clovek tady muzes cist skoro kazdy tyden pribeh nejake divky a zeny, jak najednou nekoho potkala a "mela ty motylky v brise". Tazatelka zadne motylky nezminuje.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.03.13 12:54
avatar

Přesně tak... nemám potřebu dělat ze sebe blešku a skákat z postele do postele. Nejdřív chci chlapa trochu poznat apod. A pokud nedokáže dospělý chlap měsíc dva počkat, tak mi za to nestojí. V tom případě ať si najde takovou, co s ním do postele vleze hned. Ale což, já se už vlastně nebudu vyjadřovat, vždyť jsem vlastně ta ku...*smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.03.13 18:54

Musím říct, že kdybych se s dívkou třikrát týdně scházel po celý měsíc a za celou dobu bych z její strany nepocítil zájem o sex, pak bych si byl víceméně jistý, že ji nepřitahuji. Buď by mi stála za to jako kamarádka "na pokec", nebo bych se s ní prostě přestal stýkat. To je přeci logické, ne? 99% lidí ví už během prvních pár setkání, zda z toho něco bude, či nikoli. Neměla-li "motýlky" ani po měsíci, tak by je neměla nikdy... proč se potom dál scházet?

Úchyla nebo psychopata pravdpědobně nepoznáte ani po půl roce.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tomas31
Datum: 18.03.13 10:33

Rybko,

pokud jsi opravdu takova jak pises - Umím vařit, péct, uklízet, starat se o zahradu... Už si nevím rady, nic lepšího už mě nečeká. Vždycky jsem chtěla kluka, který mě bude milovat takovou, jaká jsem, ale je to nesplnitelný sen

rad bych te poznal a bral vsema deseti, takovy holky se uz malokde hledaji a ver, ze bych se pro tebe rozdal.

Omlouvam se vypada to jako seznamka ale nedalo mi to nenapsat, je to pravda hned bych takovou holku bral se vsim vsudy a rozdal bych se pro ni.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.03.13 11:43
avatar

ve 20ti vtipne zamysleni :) muzu jen poradit, co by me jako muze odradilo driv nebo pozdeji, jsou horoskopy, sorry...jinak zkuste nekoho starsiho :) ja mam 35 a ted me tu vcera dostala otazka, jestli dotycna neni divna, kdyz se zamilovala do zraleho typka, nicmene taky jsem se na to jako mladoch tak koukal... a ono je to uplne jinak, jsem furt stejny, jen mam uz trochu rozum, a dokonce mam to stesti ze furt vypadam stejne, a kdybych se oholil tak je mi zase 15 (proto to nemuzu udelat :D )... ale kdyz vidim nektere vrstevniky, kteri v mem veku opravdu vypadaji jako duchodci, beze srandy...

Tak drzim palec tomasvi31 :D

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.