Kamarád taky rád, kamarádka taky?

Od: Datum: 17.03.13 19:40 odpovědí: 3 změna: 18.03.13 10:13

Asi rok jsem spolupracoval s jednou ženou. Pak to skončilo, vyměnili jsme si e adresy a já brzy zjistil, že mi chybí. Je rozvedená, já ženatý. Od té doby jsme se nesetkali ,ale píšeme si. Ona už ví, že ji mám rád, ale je chytrá a rozumná. Umí si to ukočírovat. Chápeme to jako kamarádství. Tak trochu si se sebou nevím rady.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: nevernik
Datum: 17.03.13 20:27

Poraď se s manželkou, ta tě zná určitě nejlíp

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ruze®
Datum: 18.03.13 09:54
avatar

Hold,tak se to někdy stane.Ještě že je kamarádka chytrá a myslí tou horní hlavou,oproti vám.;)

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 18.03.13 10:13
avatar

Máte pravdu. Ta žena je chytrá a rozumná. Co by dělala s ženatým chlapem, že jo? Jistě má i jiné příležitosti. Pokud si nevíte sám se sebou rady, přestaňte si s ní dopisovat a myslete víc na svoji manželku. Vy už jste si ženu vybral, tak si nekomplikujte život. Vaše bývalá spolupracovnice zřejmě netouží po ženatém milenci, asi si sama sebe hodně váží. Co jiného by si mohla od ženatého muže slibovat? Mějte rád svoji ženu a nepěstujte "kamarádství" s jinými...Ono by se to snadno z Vaší strany mohlo zvrtnout úplně jinam, kdyby byla druhá strana trochu povolnější...Buďte rád, že není. Alespoň si nezkomplikujete manželství a vztah se svojí ženou... Je to můj názor, Váš je to život.

Ohodnoceno: 4x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.