Ušní boltec

Od: Datum: 06.05.13 15:28 odpovědí: 6 změna: 18.02.14 21:42

Dobrý den,mám takovou malinkou kuličku v ušním boltci,když se toho dotknu je to bolestivé dělá se mi to docela často nevíte někdo co to je? Děkuji předem za Vaší odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.05.13 15:52

Toto je dost častý problém, se kterým jsem se v životě několikrát setkala. Postiženým se udělala taková jako malá cysta, plná hnisu. Když s tím neudělali pořádek, časem to přešlo, ale hnisavé ložisko zůstalo a časem se bolest a vrátila.S tímhle problémem byste měla zajít za chirurgem, protože takové zánětlivé ložisko dělá strašnou neplechu v krvi a ta v kloubech a v srdci a játrech. To musí vyřešit chirurg. Umrtvovací injekce, rozříznout a vyčistit. Žádná strašná bolest to není. *hej*

Ohodnoceno: 2x

Od: kaccna
Datum: 06.05.13 16:06

Moc děkuji za odpoveď moc jste mi pomohla :D

Od: kaccna
Datum: 06.05.13 16:12

Ještě se Vás chci zeptat jestli to není nahodou z bižuterie? Jelikož nosím zlaté náušnice,ale do školy k oblečení si vezmu naušnice z bižu,ale nekoupu se s nimi a ani s nimi nespím tak jestli to není z toho co myslíte?

Datum: 07.05.13 10:03

Podle toho, kde tu bouločku máte. Píšete na boltci a naušnice se nosí na lalůčku. :D

Ohodnoceno: 0x

Od: reee
Datum: 18.02.14 21:42
Já mám takovou bouličku vedle dirky na naušnici,kulatá boulička a bolí jako pupínek ale není :( na dotek bolestivé

Od: mika28
Datum: 07.05.13 11:13
Já mám to stejné, bulku v ušním lalůčku pod dírkou na naušnici. Většinou je bulka malá, v klidu ale občas ,,blbne,, a zvětší se a bolí. Podle rady co tu čtu v odpovědi bych ji asi měla nechat vyříznout... Nevím teda ...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.