Pracovní úřad - nedostavil jsem se

Od: Datum: 14.03.13 09:55 odpovědí: 2 změna: 14.03.13 10:29
avatar

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda mě můžou vyloučit z evidence na pracáku, z důvodu, že jsem se nedostavil na předem domluvenou schůzku...zkrátka jsem zapoměl, je to asi půl roku zpátky co jsem se s ní domlouval...podporu nemám, pouze mi hradí pojištění.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.03.13 10:20
avatar

S největší pravděpodobností Vás vyloučí pro nekázeň. Člověče, vždyť nemáte na práci vůbec nic jiného, než si hlídat schůzku. Řeším své schůzky takto: zakoupila jsem si kalendář. Mám ho nahoře na lednici. K jednotlivým dnům si píši povinnosti /já tedy hlavně návštěvy lékařů, termíny plateb, či povinnosti a prohlídky týkající se opečovávané babičky/. Když v neděli převrátím stránku, vidím, co mě následující týden čeká. A opravdu nikdy nezapomenu. Pokud bych si to do kalendáře nenapsala, jsem si jistá, že bych taky zapomněla, jsme jenom lidé. Ale právě proto si to skutečně bedlivě zaznamenávám. Navíc - k lednici se chodí pořád, třeba i několikrát za den. A tak mám ten zápis pořád před očima. Co k tomu říct víc?

/pro příklad - koncem února mi přišla výzva k úhradě povinného ručení ods. auta - má to platit od 30. 4. Protože je dost času, napsala jsem si to do kalendáře, zhruba na 20. 4. a až otočím na tuto stránku, zaplatím. Tak mi nic neuteče. /

Pokud se tak stane, že Vás vyřadí, budete si muset v příštích 6 měsících hradit zdravotní sám /1.080 Kč měsíčně/, po 6 měsících se můžete znovu zaevidovat. Ale je možné, že během těch 6 měsíců si práci najdete sám, když Vás bude tlačit to zdravotní. Přála bych Vám to. Zkusit známé a kamarády, přes ně se dá sehnat dost. Klidně jakoukoli, změna k lepšímu, pokud se naskytne, je pak možná vždycky. *placni*Jaga.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: laybor*
Datum: 14.03.13 10:29

Bohužel můžou, Vy se můžete proti rozhodnutí UP odvolat, v odvolání musí být ovšem důležitá informace proč jste se nemohl dostavit (návštěva lékaře apod), když tam napíšete že jste zapoměl , tak se ani neodvolávejte.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.