Jak funguje rezervace vstupenek Cinema City

Od: Datum: 13.03.13 20:44 odpovědí: 3 změna: 13.03.13 21:35

Prosím, může mi někdo napsat na jakém principu funguje rezervace vstupenek v multiplexu Cinema City. Nikdy jsem to nedělala.

Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.03.13 20:53

V horní liště Program vybereš dané kino,zobrazí se ti, co dávají (případně bude vlevo nahoře kalendář, kde lze údaje změnit. Vybereš čas filmu, který se ti hodí, klikneš - otevře se ti okno, kde vybereš typ vstupenek (student, děti, dospělý + počet). Pod tímto máš buď "automatický výber místa" nebo "vyberu místa sám" - lepší je vybrat si sám, že:D Klikneš.

Otevře se ti náhled sálu, zelená sedadla jsou volná, žlutá prodaná. Místa vybereš jedním klikem na vybranou sedačku. Poté dál "další", otevře se stránka, kde vyplníš jméno, příjmení, ulici, mail, telefon, opíšeš kód a stiskneš Enter. Zobrazí se souhrn objednávky s celkou cenou, vybranými místy a dalšími údaji, zadáš "poslat" a hotovo:) Na mail ti přijde potvrzení s kódem, který pak nahlásíš na pokladně kina, ale bacha na upozornění, že si rezervaci máš vyzvednout půl hodiny před filmem. Jednou jsme nestíhali, přišli jsme pozdě a naše místa už byla prodaná jiným.

doplněno 13.03.13 21:10:

Jojo, jen nahlásíte kód. A rezervace nic nestojí, platíte jen cenu vstupenek:)

doplněno 13.03.13 21:41:

Ne, pouze přes net nebo telefonicky.

Ohodnoceno: 3x

Od: luciev
Datum: 13.03.13 21:05

Takže potom stačí nahlásit u pokladny ten kód a zakoupit vstupenky, pokud jsem správně pochopila?

Kolik stojí ta rezervace?

Od: luciev
Datum: 13.03.13 21:35

A jde rezervovat i osbně u pokladny, že?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.