Odstoupení od smlouvy

Od: Datum: 13.03.13 10:26 odpovědí: 1 změna: 13.03.13 13:44

Dobrý den,

v lednu jsem prostřednictím telefonu dala souhlas *zed*k zaslání uvítacího balíčku ( spodní prádlo) za zvýhodněnou cenu. Balíček došel, zboží mimo dle mých představ a samo předražené a to i za zvýh.cenu. Balíček jsem rozdělala,sáček roztrhla a až pak jsem si přečetla, že rozdělané zboží nelze vrátit-ok, zapatila jsem přiloženou složenku a chci odebírání zboží ukončit. Potřebovala bych,jak formulovat výpověď od kupní smlouvy:

Odstoupení od smlouvy.Kupující má právo od kupní smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu a bez jakékoliv sankce do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se kupující rozhodne od kupní smlouvy odstoupit, zašle prodávajícímu oznámení o odstoupení na adresu zákaznického servisu v ČR. Zboží nepoškozené a zabalené v původním balení kupující zašle na adresu zákaznického servisu v ČR. V případě, že kupující zboží poškodil, zaniká nárok na vrácení zboží, nedohodne-li se s prodávajícím jinak.

Pokud nebudu požadovat vrácení ceny,tak odstoupit od smlouvy můžu i tak,ne?

Děkuji moc za odpověď


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.03.13 13:44
avatar

Zašlete doporučeně na adresu písemné odstoupení od smlouvy.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.