Názor na OZP?

Od: Datum: 12.03.13 19:36 odpovědí: 5 změna: 16.03.13 11:56
avatar

Dobrý večer přeji,

chtěl bych se zeptat jaký máte názor na Oborovou zdravotní pojišťovnu.

Dostal jsem nabídku abych přešel od všeobecné k OZP a jejich nabídka je velmi lákavá. Jsou tam možnosti na různé aktivity i lékarnu a např. i zubaře.

Máte někdo zkušenost?

Díky za info


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: cobrak*
Datum: 13.03.13 18:56

Přešli jsme celá rodina od VZP k OZP a jsme již před 10let mnohem spokojenější. Dokonce, když jdu občas plavat do nějakého bazénu, mám tam jako jejich kkient slevu. Ale je to asi věc názoru.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.03.13 20:16
avatar

Super díky za info, mám právě nabídku že vstupy do určité částky ročně by mě proplatili.

Datum: 15.03.13 19:48

Toto není věc názoru, toto je věc daná. Kdo má asi víc peněz? Pojišťovna která má nejmenší příjmy (od důchodců a dětí tedy od státu) a největší výdaje (za nejvíce nemocné tedy důchodci a děti) nebo pojišťovna která má nejmémě nemocných pojištěnců a pojištěnců s nejvetšími příjmy?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rv
Datum: 16.03.13 05:58

Mám pocit, že peníze od pojištěnců nejdou do jejich zdravotní pojišťovny, ale do společného "hrnce", ze kterého se rozdělují dle struktury pojištěnců jednotlivých pojišťoven. Ta, co má mladé a zdravé, za ně dostane málo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.03.13 11:56
avatar

Jsem u OZP dlouho a jsem spokojen. Pravda, jejich výhody zase moc nevyužívám, ale soudím, že chybu neuděláte, když k nim přejdete.

Obecně vzato při přechodu k jiné pojišťovně je třeba dát pozor, zda s ní mají vaši doktoři smlouvu, ale právě u OZP se v tomto směru zvlášť obávat nemusíte.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.