Vyšetření na neurochirurgii

Od: Datum: 12.03.13 18:04 odpovědí: 6 změna: 14.03.13 20:15
avatar

Je tu někdo, kdo absolvoval vyšetření na ambulantní neurochirurgii ve Fakultní nemocnici? Čeká mě nějaké další vyšetření, nebo to bude jen konzultace? Je to kvůli páteři, má se rozhodovat o operaci, nebo další neoperační léčbě, prostě co se mnou dál... CT, MR, EMG, rentgen, vše mám sebou. Děkuji za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 13.03.13 19:55

Pokusím se odpovědět z praxe. Ať jsem si donesla jakékoliv výsledky pořízené mimo Fakultní nemocnici, tak se lékaři na to tvářili jak na noviny. Nevěřili ničemu, co si nepořídili sami. Z ambulance jsem měla jít na lůžkovou část a absolvovat veškerá vyšetření znovu - odhad 3 týdny. To jsem odmítla a na jednotlivá vyšetření jsem dojížděla. Trvalo to 4 měsíce, vždy dluouhé objednací doby mezi jednotlivými vyšetření, 3 x návštěva ambulance a závěrem zjistili, že vyšetření z jiné nemocnice jsou shodná , nálezy potvrdili a operace nepřipadá v úvahu. Odeslali mě zpět ke svému lékaři.

Nechci vás strašit ... na všechno se 3 x zeptejte, raději dojíždějte ( já to měla 100km) ... držím palečky. Třeba opravdu jedete jen na konzultaci.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 13.03.13 20:12
avatar

Děkuji Vám, moc jste mě nepotěšila. Také z toho mám pocit, že to bude podobné. Už tím, že se tam neobjednává a jede se na blink, ale určitě prý vezmou...no jsem na to zvědavá, mám to také hodně daleko, zatím děkuji.

Od: pt®
Datum: 13.03.13 20:23
avatar

"atramko", budu držet palečky a přeju hlavně pevné zdravíčko.*placni* - pt

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.03.13 21:16
avatar

Pt, moc děkuji, už to nikdy nebude jako za mlada...*slunce*

Od: lujs®
Datum: 13.03.13 21:54
avatar

Byl sem na Neurochirurgii v Hradci Králové jednou. Je to už přes 5 let.

Po objednání neuroložky z okresního špitálu sem tam asi po 2 měsících jel se všema lejstrama a z rentgénu a magnetický rezonance doktorka ,,lehce" poznala nárůstky na páteři, vyhřezlý plotýnky, skoliózu a já už nevím co všechno. Řekla mi že operace dřív než mi bude 50 nepřipadá v úvahu. Napsali mi výsledek a po 2 měsících sem dostal ČID.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: cobrak*
Datum: 14.03.13 20:15

Proč Vás tam kdo poslal? Říkáte další vyšetření - už jste na nějakém byl? Proč? Úraz?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.