Kde ho najít?

Od: Datum: 11.03.13 21:58 odpovědí: 3 změna: 12.03.13 00:19
Dobrý den,
Na dovolené jsem se potkala s jedním chlapcem a chtěla bych zistit kdo to je
Jediné co vím je na jakém zájezdu byl kdy kde a s jakou cestovní kanceláři.potřebovala bych zjistit Kdo to je?
Nechci ptát úplně podrobnosti až se někdo objeví k pomoci ať mi napíše email a já se propojím.
Předem velmi děkuji za ochutu

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jarm®
Datum: 11.03.13 22:04

Obrátit se na cestovní kancelář zda mohou vám některé informace sdělit. To bych udělala jako první krok.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 11.03.13 22:27

Pokud se bude cestovka řídit zákonem na ochranu osobních údajů, neřeknou nic. Protože kdyby byla tazatelka třeba nějaká vyděračka (hypoteticky) a došlo to až k soudu, měla by cestovka velký problém. Btw. pokud si dva nedokážou vyměnit kontakty za celou dobu dovolené nebo alespoň něco si o sobě sdělit, asi nemá cenu to dál řešit. Ten kluk může taky někoho mít. Možná by mohlo pomoct jet příští rok na stejnou dovolenou nebo zapojit nějaké soukromé detektivy :)

Datum: 12.03.13 00:19

Jestli o něm nic nevíte, nepodaří se Vám pravděpodobně ani zjistit nic dalšího.

Máte-li však nějaké informace,.z nichž by cestovka mohla dovodit, o koho jde, zajděte do cestovky a požádejte ji, jestli by dotyčné osobě nemohla předat kontakt na Vás. Pravděpodobně však budete muset uvést důvod, proč o předání kontaktu žádáte.

Cestovka Vám o účastnících zájezdu nesmí sdělit žádné údaje (jméno ani kontakt).

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.