Problém erekce po ztrátě zaměstnání

Od: Datum: 06.05.13 11:07 odpovědí: 4 změna: 12.05.13 21:26

Dobrý den. Je mi 58let. Nemám problém před milováním se vzrušením atd. Ale nastal problém z mé strany že jsem stratil práci a dosti se mne to dotklo. Chtěl jsem se milovat s přítelkyní ale když ktomu mělo dojít nebyl jsem schopen se vzrušit a milovat se sní. Kde je chyba jak to napravit z mé strany?atd. Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.05.13 12:29

Dobrý den. Myslím, že na vině je Vaše psychika. Stres, obavy, úzkost, starosti...To vše se na tom podepisujete. Ztráta zaměstnání se na Vás podepsala hodně citlivě a myslím, že to s tím má souvislost. Zkuste rexovat, přijít na jiné myšlenky, odreagovat se zkrátka a dostat se zase do lepší psychické pohody. Doporučovala bych i otevřeně si o tom promluvit s partnerkou, aby věděla, co se děje a netápala. A nehledala třeba problémy někde jinde. Chce to trpělivost a citlivý přístup z obou stran. Hlavně nepropadejte pocitu méněcennosti. To se může stát každému. Jen můj názor, Vám přeji brzké zlepšení situace a vše dobré.

Ohodnoceno: 3x

Od: fribble*
Datum: 06.05.13 12:37

Jak píšete, jde spíš o psychickou záležitost než o zdrav. problém. Časem se to upraví, ale po přechodnou dobu bych se nebál tomu pro klid doma pomoci i pilulkou, ale asi bych to partnerce netajil, ať nejste ve stresu ještě víc.

Ohodnoceno: 3x

Od: miguel
Datum: 12.05.13 21:26

Přesně tak, z vlastní zkušenosti můžu vřele doporčit clavin. Nejen že je moje erekce mnohem pevnější, ale díky němu už nemám strach ze selhání.

Ohodnoceno: 0x

Od: ben®
Datum: 06.05.13 12:40

Dobrý den, jak je zde již správně uvedeno, tak zdravotní problém to nebude. Je to nějaký blok. A snad normální ženská to dokáže pochopit, zvláště, když si o tom s ní promluvíte. Muž není stroj na milování a časem se to zase zlepší. A snad každý muž o tom ví své (jenom o tom nemluví, protože se stydí).

Tak hlavu vzhůru (a nejen tu hlavu). Zdravím!

Ohodnoceno: 4x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.