Daň ze mzdy

Od: Datum: 09.04.13 16:15 odpovědí: 2 změna: 09.04.13 16:54

Dobrý den

Prosím o radu ,chci to mít potvrzené než nastoupím na zaměstnavatele. Ve výplatě za únor mám nějáké nesrovnalosti se sražením daní jsem v tom celkem laik ale tak pokud to chápu správně jak to má být tak z hrubé mzdy má být sražena záloha daně mínus sleva na poplatníka a ješte samozřejmě ZP a SP. Vždy sem to tak měl ale ted ve výplatě za březen nemám od zálohy daně odečtenou slevu na poplatníka. Jediné co mě napadá že by to mělo něco s tím že mám v této výplatě roční zúčtování daně ,ale nevím proč spíš myslím že je to ojebávka od zaměstnavatele at už vědomá či nevědomá ..Přikládám obrázek výplatnice a budu rád za odpovědi děkujiSeznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ron*
Datum: 09.04.13 16:26

Dobrý den.

Základní slevu na poplatníka také nevidím. S ročním zúčtováním daně nemá základní sleva na poplatníka nic společného. Roční zúčtování je za minulé zdanitelné období, měsíční sleva na poplatníka,máte-li podepsané prohlášení k dani, být uplatněna musí.

Zajděte za mzdovou účetní a nechte si problém vysvětlit.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mara123*
Datum: 09.04.13 16:54

děkuji za odpověd myslel jsem si to jen jsem se potřeboval ujistit.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright Š 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.