Pocity při líbání - nepodlamují se mi kolena

Od: Datum: 08.03.13 19:15 odpovědí: 13 změna: 08.03.13 23:01

Krátce chodím s jedním klukem. Před tím, už jsem se s ním nějakou dobu znala. Je nám spolu strašně fajn, je mi moc příjemné, když se mě dotýká a po všechnhle těhle stránkách je to ok. Líbání je taky vcelku příjemné, ale není v tom tak nějak nic - žádný pověstný podlamování kolen ani točení hlavy:D...

Zažil jste někdo něco podobného? Nejsem zamilovaná...? Nejsme třeba jen něco jako dva kamarádi, co to posunuli trochu dál? Má ten vztah cenu... příjde ta zamilovanost třeba časem?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 08.03.13 19:29

..."podlamování kolen ani točení hlavy"...

*smich*

Moc čteš růžovou knihovnu...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.03.13 19:31

a co takhle znednutá noha?*smich*

Ohodnoceno: 2x

Od: lenca1235
Datum: 08.03.13 19:33

Ne vážně... mám s ním pocit, jak kdybych se líbala... se svym bratrem... třeba:D

...to jsem sice nezkoušela... :D Ale upřímně... prostě z toho nic necejtim... vůbec nic...

Datum: 08.03.13 19:35

pokud nic necítíš,tak tam asi nic není.(a představa že se líbám se svou sestrou...*blee*)

Od: lenule1235
Datum: 08.03.13 19:53

Není mi z tý představy špatně, to fakt ne... Je to příjemný, ale příjde mi to jen...jako ten fyzickej pocit. Tak jestli jsi byl někdy do nějaké holky zamilovaný a líbal jsi se s ní, víš přece jak jsi se při tom cítil ne?

Datum: 08.03.13 20:01

jo vzrušený a chtivý...

Od: vlasatec*
Datum: 08.03.13 19:43
Nevím jak to.má být. Já z toho téměř omdlivam, chvíli jsem úplně mimo. Na tom povestnym tedy něco je. Jak dlouhy polibky provozujete?
Ohodnoceno: 1x

Od: lenule1235
Datum: 08.03.13 19:51

Já ani nevím... nemám představu... Čas nevnímám...

Od: lenca1235
Datum: 08.03.13 19:54

...během toho líbání nemám představu o čase...

Příspěvky od "Leňule1235" jsou moje;)

Od: vlasatec*
Datum: 08.03.13 20:05
To já taky ne, ale když to jde do minut, tak nesmím být nad utesem, jednou se to malém vymstilo. Možná sis to moc vysnila a měla větší očekávání. Já o tom třeba vůbec nevěděl že to bude tak krásný.

Od: jirbar*
Datum: 08.03.13 22:15

Nedávno sděloval dojmy jeden režisér co získal první cenu za dokumentární film o bezdomovcích.

Hlavní aktérka měla však požadavek "Francouzáka". Zubní kartáček v životě neviděla a zrovna ji mezi zbytky zubů trčely kousky flaxi. No přežil to a natáčel.

Datum: 08.03.13 22:22

Já slyšel taky jednu definici: Líbání je pouhý klam, spojení dvou lidských tlam.

Od: krkovicka*
Datum: 08.03.13 23:01
Tak jestli u líbání myslíš na svého bráchu nebo přemýšlíš co přijde tak se nedivím že nic necítíš.Moc nemysli a nech se unášet.Musíš mít v sobě chtíč-jakoby si chtěla víc a tvé ruce taky nejsou v klidu.Možná i zavřené oči,pro lepší požitek.Takže chtíč a pokušení.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.