První pohlavní styk - co mám čekat?

Od: Datum: 08.03.13 11:43 odpovědí: 11 změna: 09.03.13 16:54

Dobrý den,

Chtěla bych se zeptat na první pohlavní styk jsem s přítelem už přes rok je mi 16 a jemu 18 let a už není panic. A tak bych se chtěla zeptat bude to bolet? Budu krvácet? A jestli máme použít ochranu když já beru už prášky (antikoncepci)? A ještě jednu otázečku co když už na to půjdem a on bude chtít abych mu to ze začátku dělala pusou? ale já to pusou dělat nechci přijde mi to trošičku nechutný ale když bude potřeba tak to udělám...

Děkuju za odpověď...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.03.13 11:50
avatar

Jano, když už jsi s přítelem rok, už je mezi vámi veliké intimní souszenění. Na tohle by ses měla zeptat jeho. A také se mu svěřit se svými obavami. O tom všem by tvůj přítel měl vědět a ty bys měla vědět, že by nemělo být mezi vámi nic nevyřčeného, žádné nejasnosti, žádný ostych si o takových věcech povídat.;) Každý z nás má nějaké zkušenosti, ať dobré nebo špatné a z toho naše rady vycházejí. U vás, mezi vámi to může být a nejspíše bude úplně jiné. Jaké si to uděláte, takové to budete mít. Vy dva, ne my a naše zkušenosti.:)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 08.03.13 12:08
avatar

Hm, jestli na to jdete takto, tak ten první pohlavní styk ještě odložte. Antikoncepce je ochrana proti početí, nikoliv proti pohlavním nemocem. Znáte svého přítele natolik dobře, že mu můžete věřit, že na vás nějakou tu breberušku nepřenese? A pamatujte si jednu podstatnou věc - v sexu je vše dobrovolné. Jestli je vám orální styk nepříjemný, tak se do něho nenuťte, nebo se vám to zprotiví ještě víc. Tady nejde o to, že mu to tedy uděláte, ať máte pokoj, když ON TO CHCE. Vy jste žena, vy si budete určovat, co ano, co dovolíte a co už nee.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ricmon
Datum: 08.03.13 12:54

Promiňte ale tohle je feministický názor... Sex je o kompromisech, nikoliv o tom že je vše dobrovolné a žena si bude určovat co ano a co ne :-D to mě pobavilo :-D Pardon...

Neudělej mu to pusou a vsadim boty, že to bude hledat jinde... Tím nechci říct že to je pravidlo, ale vysoká pravděpodobnost... Pokud je váš vztah vážný a ten 18ti letý kluk se hned při prvním sexu dozví, že mu orální sex nebudeš provádět tak by mu to mohlo vadit... Promluv si s ním o tom, jakej na to má názor a třeba zjistíš že po tom zas tolik netouží, že máš štěstí a je to ten jeden chlap z milionu pokud to vyžaduje domluvte se jakým způsobem to provést (třeba ve sprše, tam to nemusí být tak "nechutné") a co ty za to chceš na oplátku ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.03.13 12:59
avatar

V sexu je to o kompromisech, to určitě, ale vše je dobrovolné. Žena i muž si mohou určit, co chtějí dělat, a co ne. není třeba hned při prvním sexu dělat orál, pokud se na to slečna necítí, tak se jí to akorát zhnusí, to je fakt. Všeho do času...

doplněno 08.03.13 18:56:

Děkuji, Ricmon*placni*

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ricmon
Datum: 08.03.13 14:25

S tímto názorem se již dá souhlasit ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.03.13 16:01
avatar

To, co píšete je blbost...naprosto všechno v sexu je a musí být dobrovolné...jestli se holce hnusí orální sex, neměla by ho provádět. A to samozřejmě platí i o druhém pohlaví...to, co se hnusí muži, to by taky neměl dělat. Sex má být příjemný prožitek pro obě strany...mě kdyby něco uspokojovalo, ale mému příteli by se to hnusilo, nebudu to od něj chtít.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.03.13 21:50
avatar

Podle mě se většině holek poprvé orál hnusí... nevím, ale člověk by to měl zkusit, než se mu něco začne hnusit. Vždyť se mu pak hnusí něco, co ani nemůže znát.

Bohužel tak byla dospívající společnost ještě za nás vychovávána, že orál je něco fuj.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: sex
Datum: 08.03.13 18:55

hezký den,

pokud nemáte jasno v těchto základních věcech, tak raději pohlavní styk odložte. Mimochodem, je paradoxní, že v dnešní společnosti, kde je se sexem spojené takřka vše od televize po internet je mnoho mladých lidí, kteří se ptají pořád na to samé, co už bylo mnohokrát zodpovězeno...

Váš přítel musí být velmi trpělivý, pokud s Vámi vydrží rok bez toho, aby mezi vámi došlo k pohlavnímu styku. V dnešní společnosti je hodný obdivu. Věřím, že i přes to nehledá sexuální potěšení jinde, neboť osmnáctiletý kluk rok bez sexu, to mi nějak nesedí. Provozujete spolu alespoň nějaké jiné sexuální aktivity, které nejsou spojeny s pohlavním stykem?

myslím, že po roce chození se již znáte a víte, co od druhého očekávat, tak se nebojte na toto téma zavést řeč.

jestliže se vám orální sex příčí, tak ho jednoduše neprovádějte. Pokud vás přítel má opravdu rád, pochopí to. Nebo se zkuste domluvit na nějakém jiném způsobu, kdy se vám již tento sex nebude tak hnusit. Je pravda, že hodně kluků - mužů orální sex vyžaduje, ale jsou také tací, kteří jej mít nemusí, třeba já se bez něj také v pohodě obejdu a svou holku bych do něj také nenutil, pokud by sama nechtěla(pro upřesnění, je mi 20). Zkuste příteli své pocity připodobnit k nějaké jiné sexuální činnosti, kterou byste třeba zase vy ráda zkusila, ale příteli se hnusí. Třeba vás pak pochopí.

První pohlavní styk pochopitelně bolet musí, ale není to pravidlem. Nemusíte také cítit vůbec nic. Jde také o další faktory, třeba do jaké míry se dokážete uvolnit, tzn. u každé dívky to může být jiné. To samé s krvácením. Můžete krvácet hodně, takže si připravte pro jistotu něco pod sebe(třeba ručník), ale nemusíte také krvácet vůbec při velmi málo.

Prášky vás ochrání pouze před otěhotněním. Máte opravdu jistotu, že je Váš partner sexuálně zdravý? Na začátku sexuálního života je určitě dobré doplnění s kondomem. Po nějakém čase se pak můžete spoléhat jen na svoji antikoncepci, nejlépe po předchozím vyšetření na pohlavně přenosné choroby, ať máte jistotu. Možná se bude váš přítel kondomu bránit, ale věřím, že je ve svém věku tak rozumný, že nakonec docílíte svého.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.03.13 21:09
avatar

@Ricmon, Martinaa: V sexu "to není o komrpmisech". Sex má být příjemný oběma partnerům, lze tedy provozovat pouze to, co je příjemné oběma.

Pokud by jeden z partnerů požadoval po druhém něco, co by druhému bylo nepříjemné, protivné nebo odporné, byl by sobec, který nebere ohled na druhého.

___ Jano, první i každé milování bude takové, jaké budete chtít vy oba. Nenech se nutit do ničeho, co by ti bylo nepříjemné a ani ty svého chlapce nenuť do ničeho, co by bylo nepříjemné jemu.

doplněno 08.03.13 21:11:

Oprava: ... kompromisech ... První i každé další ...

doplněno 08.03.13 21:48:

Zapomněla jsem na bolest:

To je různé, může to trochu bolet, u některé dívky více, u jiné zase vůbec ... Důležité je dostateční uvolnění, pak by to bolet nemuselo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.03.13 21:17
avatar

V sexu má být vše dobrovolné a tak pokud máte nechut z orálního sexu,nenutte se.priostě mu to řekněte.Krvácet nemusíte,při prvníp ps se nemusí pannenská blána protrhnout,nebo ji už ani nemáte.(sport,úraz,masturbace,tampony atd.Bolest,to já nevím,jsem muž.ochranu 100%nikdy nevíte.Nikam nespěchejte,to krásné Vás ještě čeká.AŤ Vám to vyjde.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 09.03.13 16:54
Myslím si že když to bude pro tebe poprvé neměl by po tobě vyžadovat orál.To si nechte na později.To je úkon zkušených.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.