Co prodávat v trafice

Od: Datum: 07.03.13 20:33 odpovědí: 18 změna: 08.03.13 14:45

Dobrý večer, nemám na vás otázku oc se týče vědomostí, ale spíše zamyšlení. Mamka má trafiku, kde zcela pochopitelně prodává tabákové výrobky, tisk, nějaké ty cukrovinky (žvýkačky, bonbony,..), základní papírenské výrobky (propisky, obálky,..) Protože je doba těžká a lidem se moc nakupovat nechce tak logicky klesají i tržby. Možná by pomohlo rozšíření prodávaného sortimentu. Ale otázka jakého? Pište všechno co vás napadne a mohlo by to trochu vydělat, nám už dochází kreativita P.S. hlavně ať je to legální, marijánku neberem :-D

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.03.13 20:38

Dobrý den mohl bych vám poradit třeba CD ,DVD prázdné'! pokud je tedy neprodáváte mám známého v trafice a tomu to trhají z ruky nebo ještě nějakou kosmetiku (indulony laky na nehty) to je vše co mě napadne tak at se daří
doplněno 07.03.13 20:52:

Pak mě ještě napadá prodávat nezletilým cegára to vynáší-i když je to vo hubu ,dále mužete celkem ze ziskem vydělat na těch automatických mašinách na balení cigár ,nebo fotolab si zřídit jak to udělal můj známý,zkuste i plastikové stavebnice modelů letadel, med od nějákého soukromého včelaře ,Cd z hudbou . víc mě opravdu nenapadne

Ohodnoceno: 0x

Od: laybor*
Datum: 07.03.13 20:38

Už jsem viděl i Pivo + nealko, tvrdý alkohol , sluneční brýle.

Od: krkovicka*
Datum: 07.03.13 20:39
Po čem je poptávka?Mě spíš v místní trafice chybí pohledy města.Takže když chci dědovi poslat pozdrav z Prahy musím do centra k suvenýrům a koupit pohled za 15kč... Moje dcera sbírá gougony a to taky u nás v trafice mají málokdy,dokud je neobjedna.Po Dvd už taková poptávka není.V jedné trafice jsem zahlédla kavovar.A světe div se,ráno si tam chodí lidé kupovat kávu s novinami.Co jízdenky?Dobijeci kupóny?

Od: vlasatec*
Datum: 07.03.13 20:43
Dost teď letí el. cigarety. Já mám velkoobchod s Rc modely a dodávám i do trafiky

Datum: 07.03.13 20:45

Dobrý večer. Co třeba stírací losy?

Datum: 07.03.13 20:47
K tomu je potřeba terminál...

Od: walli75
Datum: 07.03.13 21:01

A co takhle terminál na dobíjení kreditů pro mobily?

Datum: 07.03.13 21:04

aha, nápad na dobíjení kupónů už tady je od krkovičky, pardón, přehlédla jsem se, Walli

Datum: 07.03.13 21:04

Já bych vycházela z toho, kde trafika je, a jací lidé do ní nejčastěji chodí.

Je-li dost daleko od pošty, nemuselo by být marné vést pohledy, dopisní papír s obálkami a známky, v blízkosti školy zase sešity, propisovačky, fixy a náplně, blízko zastávky MHD jízdenky a na ráno balené obložené bagety (řada lidí nestíhá snídani), ...

Datum: 07.03.13 21:16

Bagety jsou prima nápad, ale podle mých zkušeností z brigády na pumpě, jsme musely hlídat datum spotřeby, to znm. např.: Spotřebovat do 07.03.2013, tak v praxi to obsluha ¨na noční šichtě" na pumpě musela stáhnout o půlnoci a na druhý den to nesmělo ležet v regálu. Nenadálá kontrola z hygieny se dá očekávat všude, kde jsou v prodeji potraviny...

Datum: 08.03.13 10:04

Ty jediná jsi to vystihla. Záleží na lokalitě, město - městečko (na vsi trafiku nepředpokládám), a na složení zákazníků. Podstatné je prodávat něco, co zákazníkům v okolí je hůře dostupné. Existuje spousta výprodejů, kde se dá levně nakoupit a pak se ziskem prodat, ale to právě záleží na tom, kde ta trafika je.

Datum: 07.03.13 21:10

Výborné je péct domácí kolá (náklady pár korun) a pak prodávat. K tomu kafe do kelímku. Třeba 12 korun buchtu, za 12 kafe a když si dá oboje, tak to má za 20. Tak bych to zkusil ;)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 08.03.13 08:25
No to je ošidné.Co když se lidem udělá špatně z buchty?Bude amatérská pekařka běhat po soudech a platit poškozeným zdravotní újmu?

Od: ladaadal*
Datum: 08.03.13 08:35

Navíc na nezabalené potraviny se zase vztahují jiná higienická pravidla a věřím, že jakmile se na pultě objeví něco nového, hned to některého kolemjdoucího bude zajímat, aby náhodou někdo nevydělal o dvě stovky měsíčně víc než on. Těžko radit, taky záleží na velikosti trafiky. Viděl jsem už trafiku s malým sekáčem nebo prostě hadrama (možná byly nové,to už nevím). Taky mívají malé panáky alkoholu (v malých zavařených plastových štamprlatech), ale tam zase hrozí, že se tam natáhnou alkáči a bezďáci, což odradí normální zákazníky. Zapeklitá otázka = babo raď. (nemyslím zdejší babujagu*smich*)

Datum: 08.03.13 08:52
No to ani nejde.ZaChvíli by mohla prodávat švestky ze zahrady,domácí tlačenku nebo řezané kytky...v jedné trafice jsem narazila na hračky.Ale že by si člověk šel koupit bagr nebo panenku,to opravdu...tomu nevěřím.Co ještě doporučím tazatelce je balení papírových kapesniku.Prodávat po kusech(deset v balení).Mnohdy se stane že člověk nemá a potřebuje a už několikrát jsem narazila ve frontě na dotaz zda je mají.Je to taky jediný místo kde je hledat než si dojít do hypermarketu,najít,zaplatit,rozbalit a použít... :-D sice na tom nezbohatne ale i tak...dobrá věc třeba i pro maminky s dítětem.

Datum: 07.03.13 21:13

A co takhle vyvěsit tabuli s nápisem "Co byste si zde přáli?" nebo něco takového. Že by lidi třeba sem tam utrousili co by se jim hodilo u vás nakupovat.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 08.03.13 10:14

V sousedním městysi není drogerie, hračkárna, elektro ani papírnictví. Takže se v poměrně velkém stánku dá sehnat všechno. Různé žárovky, prací prášky, zubní pasty, šampóny, Pepo, drobné hračky /teď před jarem mě zaujaly třeba duhové kuličky - já bych si zahrála!/. Mají i hnojiva na květiny.

Prodávají volně kostičky a tyčinky pro psy - kus za korunu, za tři, za pět a velké třeba za 12. Psa nemám, ale když tam jsem na nákupu, pokaždé si několik do kapsy koupím a když pak jdu domů, rozděluji je u plotů a vrátek svým oblíbencům. Už na mě čekávají. Jaga.

Datum: 08.03.13 14:45
Ano.Potvrzuji že u nás mají taky pamlsky pro psy.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.