Policejni buzerace - křivé obvinění

Od: Datum: 07.03.13 05:47 odpovědí: 9 změna: 07.03.13 11:26
Dobry den.v souvislosti s trestnim pripadem meho znameho.me kriminalni policie krive obvinila za spolupachatelstvi! ..je to odporne krive obvineni a jasna ukazka toho.ze delaji svou spatne.protoze kdyby ji delali dobre.tak by vedeli.ze ja s tim nemam vubec nic spolecnyho. jak si neco takovyho muzou sakra dovolit? Hajzlove neschopni. Myslite.ze je mam zazalovat? ..za krive obvineni? ...
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.03.13 06:34
avatar

Děvče, nechejte tohohle uvažování. Někdo z účastníků průšvihu vyřkl vaše jméno a policie to prověřuje. Nejspíš budou muset vaši spoluúčast doložit. Je na vás, zda budete natolik komunikativní a také jak logicky budete umět toto podezření vyvrátit. *hej* Budete se muset zbavit móresu s povykováním, rozčilováním a používáním sprostých a nevhodných slov. Toto všecko nic neřeší, tohle platí na pár puberťáků. Vám jde o hodně, takže se uklidněte a zbytečně nedrážděte hada bosou nohou. Argunenty, důkazy, svědci. V klidu, na úrovni. *palec*Jestli jste nevinná, dokažte to!

Ohodnoceno: 6x
 
Datum: 07.03.13 07:59
avatar

Milá vytočená, (nebo jste již vychladla?).

jak si neco takovyho muzou sakra dovolit?...protože jim to předepisuje náš právní řád.

Myslite.ze je mam zazalovat?...domnívám se, že je to zbytečné

za krive obvineni...máte doklad o tom, že Vás někdo křivě obvinil?

Ohodnoceno: 3x
 
Od: andrea1*
Datum: 07.03.13 09:02

Můžete-li prokázat, že ze strany policie došlo k vašemu křivému obvinění,máte možnost se obrátit se stížností na Inspekci bezpečnostních sborů. http://www.gibs.cz/ Policie skutečně někdy jedná jak by neměla. Máte právo se bránit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.03.13 09:34
avatar

Předpokládám, že jste jen ve stádiu podávání vysvětlení - tak ho prostě podávejte. Protože kdybyste byla opravdu obviněná, tak to by znamenalo, že policie už má důkazy. A ty jen těžko okecáte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.03.13 10:37

Dobrý den, ale vždyť mi o tom vašem případu nic nevíme, ale za sebe se domnívám, jsem přesvědčen, že policie dělá většinou svojí práci dobře, jistě jsou i selhání, ale to je většinou zapříčeněné jen jedinci, i když to může občas vyůstit i v různé tragédie.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jirbar*
Datum: 07.03.13 11:26

Jo jo jedinci pravda. No a rozdíl mezi jedinci a některými ostatními je ten, že na ty ostatní to ještě neprasklo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 07.03.13 10:42

Až vypěníte, tak si uvědomte, že máte hajlzla kamaráda, který vás namočil a pak si sedněte a počtěte v trestním řádu, jak mají postupovat, co je tam o obviněném (nasvědčují-li...). Též v tr. zákoníku co je to spolupachatelství. Při výslechu to obvinění jistě při pocitu viny rozcuckujete. Nebo jste už byla za státním zástupcem a předložila důkazy o své nevině, stěžovala si na inspekci. Ostatně dole v obvinění je poučení, že. Směle do toho.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: jirbar*
Datum: 07.03.13 10:52

Jaká buzerace. Jak ráno pustím ČT24 tak moderátorka hlásí "Policejní brutalita". Asi jim to předepisuje náš právní řád.

A ten milion co se má zaplatit, stejně zaplatí daňový poplatník.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 07.03.13 11:10

Supr odpovědi, až jsem dojatý, že to s námi není až tak špatný, moc vám všem děkuji, škoda, že nás není víc a nemůžeme s tím nic dělat, myslím si, že by to něco chtělo...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.