Pojistka za naražený palec?

Od: Datum: 05.03.13 18:24 odpovědí: 4 změna: 05.03.13 19:55

Zdravím.

Dnes na praxi mi spadlo na nohu (palec) železo a když sem přišel domů zjistil sem že mám raka,prý mám jít k doktorovi kvůli pojstce...dostanu za to vůbec něco? :D

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.03.13 19:15

Předpokládám, že jste pracovní úraz nahlásil mistrovi, ano s pojistky školy by ste "něco" dostat měl a ze své pojisky záleží co máte nasmlouváno. Pokud jde jen o "raka" a nevyžaduje to žádnou dobu léčení, pracovní neschopnost, to si myslím, nebude pojišťovna platit nic, ovšem pokud máte palec zhmožděný, bude potřeba nehet odstranit a podobně ¨tak to bude jinak.

doplněno 05.03.13 19:22:

Omlouvám se, podle tohoto článku http://www.podnikatel.cz/clan…xi-plati-skola-zamestnavatel/ by plnění šlo z pojistky toho kde jste byl na praxi.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.03.13 19:28

Určitě by se šiklo k doktorovi zajít, ne ani tak kvůli penězům, ale kvůli vlastnímu zdraví. Sám jsem si taky kdysi palec přerazi, hrdinně jsem to přechodil a od té doby mám menší hybnost kloubu. Ještě že nepadám, jako Zeman.

A co dostanete - no, to je otázka. Především to chtělo nahlásit HNED. Zpětně se může škola cukat. Krom toho je taky třeba dost podstatné, jestli jste měl pracovní obuv, nebo trepky od místního Ho Či Mina.

Datum: 05.03.13 19:38

Nehlásil jsem to :-/ ...pracovní obuv jsem měl,ještě teď je tam od toho vyražená čára :D

Datum: 05.03.13 19:55

Sepište podrobně průběh události, jmenujte případné svědky a hned zítra ráno předejte nadřízenému (na praxi). Trvejte na zapsání úrazu do knihy úrazů.

A k tomu lékaři si zajděte.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.