Pokojská pro úklid mobilních domků

Od: Datum: 02.03.13 11:15 odpovědí: 8 změna: 02.12.15 18:33

Nebyl jste někdo uklízet mobilní domky v kempech v Chorvatsku nebo Itálii pro CK Victoria? Zajímalo by mě co přesně tam ti brigádníci uklízí, nebo nějaké zkušenosti s tou prací

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.03.13 11:20

To je jasné - vyfasujete mopy a kýble - a uklízíte po rekreantech. Vynášíte koše, vytíráte sprchy, myjete záchody. Zkušenost s danou CK nemám, ale bála bych se, že nedostanu zaplaceno. Nebo máte pak pobyt zdarma?

doplněno 02.03.13 11:37:

Nejjednodušší je tam zavolat a zeptat se. Možná už nabídka není ani aktuální.

Jinak je mi divné, proč by si brali na úklid někoho odtud,a nenajali by někoho místního, měli by to levnější.

Ohodnoceno: 0x

Od: frantiska*
Datum: 02.03.13 11:31

Právě, že u těch zájezdů mají napsané, že klient sám provede úklid kuchyňské linky, odmrazí lednici, vynese odpadky :-D Tak mi přijde, že umýt tam podlahy a záchody není zas tak široká náplň práce. Ale je pravda, že nevím co za to nabízí za ohodnocení :-D

Datum: 02.03.13 12:29

zavolej a uvidis co ti reknou a hlavne za kolik ale proc ne , pokud bude i cas na to more , tak pracovni dovolena zaplacena neni k zahozeni

Od: sisinka*
Datum: 02.03.13 16:44

vlastní zkušenost nemám,ale muj manžel tam byl dvakrát,tedy dva roky po sobě jak v Itálii,tak Chorvatsku.Dělal tam ruzné opravy.O uklidových pracích povídal,že se jedná o dokonalém umytí mobilhomu včetně oken,vyluxovat,vyluxovat matrace,popřípadě savem odstranit vzniklou plísen,dokonale vydrbat kuchynskou linku,varnou desku,lednici,veškeré nádobí,wc a sprchu.Hodně sena vše používalo savo,písek a drátěnky,vše muselo být perfektně čisté. Pověsit záclonky,závěsy...ženský se prý ani nezastavily.O jejich finanční ohodnocení se manžel nezajímal.

Od: jakra80
Datum: 16.04.13 11:27
Dobry den,rada bych se zeptala v cem spocivala ta predpriprava kempu?pritel neni zrovna udrzbar -spis delal zednicinu a taky i uklid.Manzel tam byl spokojeny?jaky turnusy se delali?bydleli v tech mobilhomech?Pokud to neni tajne,jake bylo financni ohodnoceni a jak je CK vyplacela?Dekuji predem za odpoved

Od: a123
Datum: 25.02.14 21:49

Pokud jsi tuto brigádu absolvovala, nenapsala by jsi jaká byla?

Děkuju za odpověď ;)

Od: uklid
Datum: 02.03.14 22:17

Nakonec jsem nejela, takže nemám žádné info.

Od: odetta
Datum: 02.12.15 18:33

Ahoj,
pro CK Victoria jsem pracovala několik měsíců jako pokojská a když na to vzpomínám, mám slzy v očích. Ať jsou jako cestovka sebevíc lepší, k zaměstnancům se neumí chovat, "pokojská" je míň než člověk, a kladou nesnesitelný podmínky a požadavky. Je to fyzicky i psychicky hodně náročný. V žádným případě nechci špinit jejich jméno, ale po této zkušenosti nevyužiji jejich služby cestovní kanceláře, natož abych pro ně zase pracovala, to opravdu výrazně NEDOPORUČUJI.
PS: V ostatních kempech to prý nechodilo jinak.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.