Tajně miluji kamaráda

Od: Datum: 28.02.13 19:13 odpovědí: 4 změna: 28.02.13 21:20

Potřebuji poradit a také se vypovídat.

Existuje jeden muž(25),který si našel o 10 let starší partnerku,navíc rozvedenou a se třema dětma.Mě(22).Byl to vždy jen kamarád,nikdy jsme spolu nic neměli ,ale už asi rok ho podvědomím tajně miluji.A tak mě trošku tohle srazilo.Je pravda,že na toho nemám právo (a ani nechci) nechci se do toho nijak motat.Jen bych chtěla vědět na tuhle věc váš názor.On dostudoval a pracuje asi půl roku,ale stále bydlí s rodinou,sá se říct,že nemá vůbec žádné závazky.A ted' si sbalil nějakou 35 letou "maminu" 3 malých dětí,rozvedenou,která má svou domácnost.Co si o tomhle myslíte?Já si osobně myslí,že ženská je ráda,že se na ní nějaký chlap se třema dětma aspon podíval,ještě hezký mladoch,tak si hned obmotala kolem prstu a nad všechno ho ted' úplně všude vychvaluje a chlubí se ním"jak je hrozně skvělý a úžasný atd."Nechci aby to znělo,že mu to nepřji,pokud má být štastý,tak at' je a třeba i s ní. Jsem dost stará na to,abych věděla,že lásku nelze lámat přes koleno :).Chtěla jsem se jen "někomu" vypovědět a vědět váš názor na tuhle situaci,nic víc :).

P.S.Miluji ho,ale nehodlám ho nějak získavat a rozbourávat mu tudější vztah :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hm®
Datum: 28.02.13 19:37
avatar

No, názor ... Tak se zkrátka stalo. Všechny ostatní jsou mu třeba jen kamarádkami, tahle projevila zájem větší. A jemu je s ní asi dobře, tak proč by s ní netrávil čas?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.02.13 20:21
avatar

Proč by Vás měl srážet vztah Vašeho kamaráda? Proč jej milujete tajně? Proč jste mu nic neřekla?

Je to Váš kamarád, má právo si svou partnerku vybrat bez ohledu na Váš názor. Je-li spokojen, přejte mu to.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.02.13 20:26
avatar

Myslím si, že je to jeho věc a jeho život. Vám do toto nic není. Oni dva si vyhovují navzájem a co si o tom myslíte Vy, nebo my, je úplně jedno. dál nemá smysl se tím zabývat. On si vybral a Vy si musíte zařídit život bez něj.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vosikac*
Datum: 28.02.13 21:20

Mladá dámo ;)

Když jste to vydržela rok, nic mu neříkat, tak teď tuplem ne! Na tom se shodneme :)

Teď prostě jen dále přistupujte k vašemu přátelství jako doposud a občas se ho třeba zeptejte,jak se mu daří a tak ... Máte neskutečnou příležitst i případně vypozorovat,jaký je ve vztahu s partnerkou a k dětem.

Navíc nepíšete,jak dlouho jejich vztah trvá, ale čas ukáže ... A pokud by jim to nevyšlo,pak se ho ujměte,kdyby si vyléval srdíčko ... A až se dostane z nejhoršího, bude jen na Vás,zda-li vašemu přátelství dáte větší smysl *srdce*

Jste oba ještě mladí,máte život před sebou tak se uvidí *mala*

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.