Co si myslet o vztahu, chce si mě omotat kolem prstu

Od: Datum: 28.02.13 13:36 odpovědí: 18 změna: 04.03.13 07:37
Pěkný den milý čtenáři a poradci , rád bych se svamy podelil a poradil o svém zvláštním vztahu se svou partnerkou .. Je mi 23 let a před 5 měsíci sem se seznamil s 28 letou ženou s dvouma malyma detma kterou manzel vyhodil s domu a čerstvě se rozvadeji.. Jednoho dne mě pozvala na kafe k sobě domů a začali se jsme se spolecne poznavat ,když jsme po pár hodinach povidani skoncili v posteli myslel sem že je to na obou stranách jen sex na jednu noc , protoze vzhledem k naším věkum, cílům finanční situaci a zdravého rozumu nemá smysl v tom pokracovat .. Promluvil jsem sní o tom a řek sem jí že bude nejlepší když se nebudem dál stýkat , ale zvrhlo se to a já nevím co dál .. Potom co sem jí řek že bude pro nás oba rozumny , mě začala bombardovat zpravama ať prijedu a zajimala se o mě tak sem se tam noc co noc vracel až sem tady zůstal , dostal sem se do situace kdy sem jí chtěl moralne podpořit v tom co proziva a oblíbil si něco co sem neznal její zkusenosti ať už životní nebo sexualni , vychova dětí a tak dale , to bylo fajn ale o nasem romanku nesmel samozrejme nikdo vědět a hlavně nee rodina a bejvalej manzel před rozvodem takže se kolikrát chovala tak abych na pár hodin odešel když prijeli na navstevu rodiče nebo když jí bejvalej přivazel děcka , chapal sem to ale teď už je to na takove úrovni že jsem ztoho až spatnej .. Okolí se to začíná dozvidat což je logický a ona to bere tak že už jí je to jedno az na její rodiče ty jsi furt myslí že je sama. Ale to jsem dá v její situaci pochopit , ale před 3 tejdny mi zatajila že je tehotna i přes nitrodelozni tělísko a já se to dozvedel od někoho jiného tak sem si sní sednul a snažil se to vyřešit nastesti byla tak rozumna a i kdybych o tom nevěděl tak by šla na potrat který už dneska má díkybohu za sebou bez zdravotních komplikací ,náš vztah potom co se vrátila z nemocnice se změnil řekla mi že mě miluje atd. muselo to pro ní být složitý ještě k tomu když to vsechno bylo v utajení teď je po všem a začala se chovat velmi divně, řekl jsem jí že nevím co si o tom všem myslet a byl sem ztoho spatnej řekl jsem jí že nevím jak se dál rozhodnout a ona toho podle mě využívá začala me tlačit ať se co nejrychlejc rozhodnu a přišlo mi že chce slyšet slovo miluju tě!.. Sex je o 100 % z její strany vášnivější a i pristup zmenila řekla mi že mě jentak nepusti a vtipně dodala že si mě uváže kolem prstu! A nejvíc odporny mi přijde to že byla na potratu a měla by mít minimálně 6 tejdnů sexuální abstinenci a však mi moc dává najevo že jí to nevadí ani přes menstruační cyklus a kolikrát pozornost dětí. Je to vše zjednoduseno , a budu rád za každou vaší radu. Co si o tom všem myslet a jaký kroky podniknout dál .. Díky moc..
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: cobrak*
Datum: 28.02.13 13:54

Když ses za ní vracel, tak k ní něco cítíš. Jen si namlouváš, že ne! Já být Tebou, zůstanu s níc a jsem šťastný až do smrti. Miluje Tě asi nejspíš a to je hlavní. Má dvě děti, takže už asi ví, co od života chce a tudíž Tě asi nemá jen jako mladýho nabíječe. Prostě zůstaň s ní, to Ti radím já!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.02.13 13:56
avatar

Osobně bych řekla, že paní si honí ego po rozpadu vztahu vztahem s Vámi vidí výhody jak v (podstatě nevázaném sexu, tak třeba výhody finanční (nezmiňujete?). Buďte opatrný, protože ty řeči, jak Vás jen tak nepustí, jak si Vás uváže kolem apod. nikdy nejsou u žen řečené jen tak z legrace. Mám dojem, že paní se snaží Vás dotlačit někam, kde sám být nechcete, a možná proto je i více vášnivá (co si budeme povídat, skvělý sex už utáhl na vařené nudli mnoho mužů). Prostě abyste viděl, že ona je ta nej a nikam jí neutekl. Pokud se na to necítíte, je místě vážný rozhovor, protože cíle Vaše a její se zřejmě liší.

Když se na vyjádření "miluji tě" necítíte, rozhodně ho nepoužívejte. Mnoho žen bere toto vyjádření jako bernou minci a je pak nesnadné se jich zbavit, když to řeknu hnusně. Sex přes menses praktikuje poměrně dost lidí, to je prostě na gustu (pokud se Vám to hnusí, prostě odmítněte), ale sex za pozornosti dětí... to už je silný kalibr, který by mi osobně také hodně vadil.

Ještě horší je ovšem ten potrat. Pokud je to pravda (ne jen jedna paní povídala), opravdu to nesvědčí o lásce a úctě od partnerky (i kdybych o tom nevěděl, šla by na potrat). A přijde mi, že tím "miluju tě" se právě tuto skutečnost snaží zachránit. Nenechejte sebou manipulovat skrze dobrý sex, pokud Vám vztah nevyhovuje, tak to nemá smysl lámat přes koleno.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kulik*
Datum: 28.02.13 14:00

Jojo,znám dva lidi,kteří mají přítelkyni s dítěte/dvěma,jeden z nich si tu o onu se dvěma dětmi dokonce vzal...no já bych ti to někde v hospodě vysvětlil. *stop* ( ale je to jen můj názor po vyslechnutí obou nezávislých příběhů)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mowla*
Datum: 28.02.13 14:10

...o těhotenství ses dozvěděl od někoho jiného..."dodala že si mě uváže kolem prstu"...začala me tlačit...Potom co sem jí řek že bude pro nás oba rozumny , mě začala bombardovat zpravama ať prijedu...

No - nevím, nakolik mé rady ´uposlechneš´, to je - koneckonců, tvoje věc, ale - já bych od takové baby ´prchal´ jako od malomocné... Pokouší se tebou manipulovat, lže ti, tají před tebou informace - na takových základech žádný vztah fungovat nemůže a pokud s ní ještě nějakou dobu zůstaneš, velmi pravděpodobně tě ´oškube´ *) a odkopne...

Jeden takový případ mezi známými mám, kluk, takový hodný ´ťunťa´, má s dotyčnou dítě (a možná je i jeho - na to taky pozor), zato nemá byt a auto.

*) ´oškubání´ nemusí nutně znamenat, že tě připraví o majetek - přijít třeba o klid a sebevědomí je mnohdy horší...

doplněno 28.02.13 14:15:

Jo - ta rada - pusť ji k vodě a nenech se zviklat žádným (předstíraným) zájmem, slzami či výčitkami a histerií - a čím dřív, tím líp... A - pokud s ní ještě nějakou tu vášnivou noc strávíš, vezmi si kondom - ať máš, pozléze a případně, lepší vyjednávací pozici při určování otcovství (nejde o fakt prokázání či vyloučení shody DNA, ale o pocit, zda je její otěhotnění s tebou pravděpodobné či ne).

doplněno 28.02.13 14:31:

Ježííííš - hysterií - samozřejmě...*zed* Asi se mi nějak zatmělo, omlouvám se... *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.02.13 14:20
avatar

Narovinu ti reknu , najdi si normalni , inteligentni holku v okoli tveho veku a zacnete si budovat rodinu pekne od zakladu ... vse bude tve a nikdo se nebude pretvarovat , ani te vyuzivat... bude o moc lepsi ver

Ohodnoceno: 0x
 
Od: johnyd*
Datum: 28.02.13 14:33
Myslím, že tě chce využít, potřebuje ve svém věku někoho kdo by se časem staral o ni i o děti. Hele, sex je pomíjivej, až si ji vezmeš, možná zchladne :-D
Jestli je to s ní dobře, choď s ní, ale nic závaznýho. Jak tu někdo psal, najdi si svobodnou bezdětnou tvýho věku.
No a s tím sexem při menzesu a před dětma, to je nechutný.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.02.13 14:42
avatar

Dobrý den. Nikdo Vás do vztahu s takovou ženou nenutí a když jsou Vám některé její praktiky odporné již nyní, lepší to nebude. Co si od takového vztahu slibujete ona, dovedu pochopit..Co si od toho slibujete Vy? Uvažujte, jste dospělý, svéprávný a je to jen Váš život...

doplněno 28.02.13 14:43:

opr. slibuje..

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 28.02.13 15:55
avatar

Podle mne už si Vás kolem prstu omotala. Jste s ní, přestože ji nemilujete, přiměla Vás k praktikám, jež Vám nevyhovují, nebo jsou odporné, ...

Na co ještě chcete čekat?

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 28.02.13 15:58
avatar

Zkouším se na problém dívat jako vaše případná maminka.

V tom případě bych byla opravdu hodně rozčilená, protože bych bezpečně věděla, že takový vztah není dobrý, že vás ta paní docela normálně "klofla", pokud se to slovo ještě dnes používá. Věděla bych, že jakékoli zákazy, příkazy, rozumová vysvětlování jsou k ničemu, protože je to případ, pro který dokonale platí staré přísloví. Pro někoho možná vulgární, ale bez onoho expersívního slova zase neplatné. Takže: Jedna k*nda proti vodě utáhne tři lodě.

Jako starší žena už s mnohými zkušenostmi se trochu umím vžít i do role té paní. Na jednu stranu jí chápu, ale vím, že z její strany nejde o takový ten plnohodnotný láskyplný vztah, na který máte ve svém věku právo.

Pokud se vám s pomocí rad třeba tady od cizích lidí na poradně podaří myslet chvíli rozumem, ukončete vztah.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: artik*
Datum: 28.02.13 16:03

po prvním dejchánku hned do postele ,to musela honem rychle někoho k dětem a k sobě potřebovat . Už tě má a jen tak nepustí . pryč rychle

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 28.02.13 19:38
avatar

ale no tak kamaráde. Jestli je vám 23, pak už je vám jasné, že láska není postel. Ta žena vás nemiluje a vy nemilujete ji. Možná ještě nemáte tuto zkušenost, ale ve chvíli, kdy se sám sebe zeptáte : Miluji tuto ženu? Pak je odpověď vždycky NE. Vy jste pro ni především řešením problémové situace a ona vás nechce ztratit. Možná i proto vám lže. Ale jestli vám můžu poradit, pak raději rychle vycouvejte. Já na vašerm místě bych to udělal.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 28.02.13 21:10
avatar

Manžel vyhodil manželku se dvěma dětmi? Ptejte se proč, jaký byl důvod?

Ale více lidí. Nějak to vysondujte, nespoléhejte se jenom na svou přítelkyni, co Vám řekne.

Mám pocit, že Vás starší, protřelá ženská utáhla na vařené nudli a věší bulky na nos. Otec rodiny přece nevyhodí svoje děti z domu. Nedozvěděl se náhodou, že ty děti nejsou jeho?

Není vaše nová známost veselejší povahy a ráda se seznamuje s muži? Tak nějak mě to připadá.

Ani ta překotná interupce nesvědčí o upřímnosti. Měla VÁS s tím seznámit ona první! Co kdyby jste chtěl to dítě vychovat? Měl by jste zpozornět a méně důvěřovat a více prověřovat. Jak se říká, když je ču... v ku..., tak je rozum v pr...! Je to vulgární, ale bohužel pravdivé.

Toto není Vaše rodina, Vaše rodina na Vás teprve čeká, s nějakou dívkou, která Vás bude mít ráda a s kterou budete budovat svůj domov pro svoje děti. Protože tady fungujete jenom jako ramlík pro ještě ne rozvedenou paničku.

Kromě toho skončit s někým po pěti hodinách známosti v posteli, tak to mě připadá také velmi nezodpovědné. Pevný vztah vzniká postupným se poznáváním a společnými zážitky. Váš vztah je postaven na sexu. Ta žena vidí jenom sebe, neohlíží se vůbec na děti, když jste napsal, že nebere ohled na děti. Děti by měly být pro ni prioritou, ale zdá se, že tomu tak není. Čte jim pohádku večer? Hraje si s nimi? Všiml jste si, jak se o ně stará, jak má uklizeno, vaří, pere? Jsou děti šťastné, zasmějí se s mamkou, je tam legrace? Tak to má správně fungovat, manžel by ji jen tak nevyrazil, nebo byl opilec, násilník? Na to si odpovězte sám.

Kde vlastně bydlí, když ji muž vyhodil?

doplněno 28.02.13 21:17:

Myslím, že Vy jste ještě nedozrál na nějaký vážný vztah, a tak Vás tento vztah se starší ženou trochu naplňuje a třeba i nahrazuje původní rodinu. Mému manželovi bylo 23 let, když jsme čekali první dítě a moc se na něj těšil. Tak jenom srovnávám.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 28.02.13 21:23
avatar

A pročpak tu vaši sexpartnerku vyhodil muž z domu a rozvádějí se? Není tak trošku do větru? Mně to přijde divné, že by měla v rozvodovém řízení hned chuť na mladného milence. Asi si ten váš objev musí něco dokazovat, nepřipadá mi to normální jednání. Určitě je tedy lehkomyslná už i kvůli dětem, když si něco začala s vámi...aniž by byla už rozvedená.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.02.13 21:58
avatar

Já se na to už nemužu koukat. Tady se utváří lidský něštěstí v přímém přenosu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: yeaasa
Datum: 01.03.13 22:37

Myslím,že by sis měl najít mladou ,krásnou,bezdětnou bez závazků a začal s ní budovat rodinu ÚPLNĚ od základu :).Já nevím,jsem žena a vím,že bych teda nechtěla dělat macešku jiným,hlavně cizím mrňatům,když si klidně můžu udělat svoje*stop*:D.Rozmysli si pořádně,jesli neztrácíš zbytečně nějakou část tvého života s někým,kdo už těch "pár kapitol " má za sebou (a ty před sebou).Vykašli se ní,ženská byla happy,že o ní nějaký chlap s dvěma dětma vůbec ještě projevil zájem,tak využila situace a hned si tě začala omotávat kolem prstu!...trošku ubohost z její strany:D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.03.13 10:05

Co nejdříve s tím sekni. Tenhle vztah nemá budoucnost. Z toho co píšeš, s ní nejsi šťastný a jestli s tím nesekneš teď, stejně to uděláš později a bude to horší.

Dám ti jednu radu do budoucna. NIKDY nepočítej s tím, že jde jenom o sex. Podle mě nikdy nejde jenom o sex. Jaké to má důsledky vidíš sám.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.03.13 08:18
avatar

Ve 23 letech máte právo na pěknou mladou svobodnou holku a ne na rozvedenou starší /proti Vám/ paní s dětmi.

Manžel ji vyhodil z domu. Ona teď není zajištěná, chybí jí sex a hlavně peníze. Tak se ochotně chytila prvního mladého oslíka /promiňte/, který k ní přišel na kafe. Přestože nemám ráda klepy, bylo by dobré se o tom vyhození dozvědět něco víc, kdo za to mohl, čí to byla vina, proč se tak stalo. Jestli byl pán neurvalý, nebo paní k ničemu.

Neřekla Vám o svém těhotenství. Proč? Měl jste právo /pokud to bylo Vaše/ se jako první toto dozvědět a společně pak uvažovat o dalším řešení. Ona evidentně další děti už nechce a Vy se tak vlastního dítěte nikdy nedočkáte. Jen byste se staral o ty její. Já vím, děti za to nemohou, co se stalo, ale který chlap by nechtěl také vlastního potomka?

A to její - že se Vás nepustí a že si Vás omotá, to také o lecčems svědčí. Paní má asi příliš velké sebevědomí, přestože v jejích letech a se 2 dětmi na krku to není žádná výhodná partie. Potřebuje sex a zajištění a obého se jí od Vás určitě dostává. Tak se Vás bude držet jako klíště, nebo jak se říká jak h...o košile. :D Nic jí nechybí a je jí líp, než kdyby byla sama s dětmi. Na Vás se přitom zas tak moc neohlíží.

Všechno bych to pčřehodnotila, ale myslím, že výsledkem by měl být rozchod. Ve 23 letech máte vážně na víc, , na rodinu, která bude skutečně Vaše vlastní. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: karelvik
Datum: 04.03.13 07:37
Díky všem za rady , máte pravdu asi jedinny řešení je odejít od ní .. Nvm přesně jak to bylo mezi ní a manželem ale co sem slyšel tak to vypadá že oba jsou na vině (Domácí násilí , psychická vydíraní podle mě i žádná tolerance).. . Když si ho brala tak ji bylo 19 a jemu 31 .. Od tý doby co sem si přečet Vaše rady a názory , změnil sem k ní přístup a hádejte co se stalo .. Najednou sem měl snídani v posteli , platila za mě útratu apod .. Na druhou stranu mě stále nutí ať ji řeknu co k ní cejtim a je ztoho špatná ikdyz sama dobře ví že když spolu večer usiname tak sem spokojenej a tohle mě to akorát dokáže znechutit .. Nic jinýho než úžasnej sex bez citu mě už asi nečeká takže to budu muset co nejdřív ukončit .. Díky moc za pomoc..

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.