Spolecne bydleni po 2 mesicich?

Od: Datum: 27.02.13 23:03 odpovědí: 8 změna: 28.02.13 09:46
Ahojky, mam takovy delikatni problem. Dnes jsme se bavili s pritelem(zname se cca pul roku, chodime spolu 2 mesice) ze se vidame malo a ze nas to oba stve atd. (vidime se akorat o vikendech). Vecer jsem mu pak napsala ze bych s nim chtela bydlet. Jeste mi neodepsal, myslite ze se lekl a hodi ted zpatecku? A je to vubec dobry napad po dvou mesicich? Diky za vase nazory.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: askmenow*
Datum: 27.02.13 23:15

No, z mého pohledu je to nápad hloupý, ale je to o tom, jak ten vztah vidíte vy dva. Já to po dvou měsících beru tak, že se sotva oťukáváme.

To, že neodepsal nemusí znamenat, že hodil zpátečku, třeba přemýšlí. Ale ano, vyděsit se mohl. Třeba neví, co říct.

Rada pro příště: takto zásadní věci neřešit v sms.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 27.02.13 23:22

Po dvou měsících je to fakt brzo, kór když se vídáte jen o víkendech. To se ani pořádně neznáte, ale posoudit zda je to dobrý nápad musíte vy dva.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 27.02.13 23:23

Spis jde o to jak to oba citite , spolecne bydleni je dost velky zavazek , finance , stehovacka... dost vztahu prave po tom co zjisti , ze to tak nejde tak skonci. Jenze je to jedno jedno chodite 3mesice , nebo 3roky. Nekdy muzete chodit spolu i 5roku a jakmile jste spolu porad tak zjistite , ze snim fakt byt nechcete. Tak pokud to vyjde tak aspon uvidite a pochopite jestli to opravdu snim pujde a nebudete si lezt na nervy a ano je mozne ze se lekl , nebo ze spi

Ohodnoceno: 2x

Od: hop®
Datum: 28.02.13 04:57

Asi přemýšlí :)

No, asi ano, ono chodit spolu a bydlet spolu je docela dooost velký rozdíl. Ale je to od Vás lepší nápad, než si ho vzít a teprve potom začít přemýšlet o spolubydlení...

Ohodnoceno: 0x

Od: rv
Datum: 28.02.13 05:51

Má to výhodu, že rychleji poznáte, jestli si vyhovujete.

Datum: 28.02.13 08:13

Pán se asi zalekl. Jste moc hrrr, tlačíte na pilu a on třeba přemýšlí, že by byl konec jeho volnosti. To nemyslím nijak zle, ale prostě, když je sám, může si dělat, co chce. Když už má doma partnerku, musí se už přizpůsobit.

Po dvou měsících jste opravdu dala zbrklý návrh. Po dvou měsících jsme chodívali jarním lesem, on mi natrhal fialky, tenkrát se ještě mohl pro ně ohýbat, neměl ischias! :D

Kdyby to bylo tak po roce chození, chápala bych to, znáte se ale zatím hodně málo a připadá mi to uspěchané. Být Vaším partnerem, asi mizím taky. Chlapi se nebojí ničeho víc, než když je jim brána jejich volnost.

Možná, že se rozmyslí a bude souhlasit, ale bude to souhlas jen pro to, aby Vám udělal radost, z jeho dobrovolného rozhodnutí to zaručeně nepůjde. To mějte na paměti. Chlap se musí nejdříve ochočit a to trvá dlouho. *smich* Ne tam hned k němu vlítnout s kufrem, jako známá baba Plajznerka k čertovi Trepifajkslovi. Jaga.

Datum: 28.02.13 08:47

Zdravím. Myslím, že to dobrý nápad není. Je to moc brzy. Prodlužte si tu dobu chození, každý své svobody, nevažte se jeden na druhého. Společné soužití je již o něčem úplně jiném. Je to závazek a když zjistíte, že si lezete na nervy a v praktickém životě si nevyhovujete, ani se neshodnete, rozchod bude těžší pro oba dva. Možná právě na závazky atd. není přítel připravený a nechce, abyste si jeho odmítnutí společného soužití, špatně vyložila. Chce možná budovat vztah, ale ne hned společnou domácnost. Dost možná, že jste tímto, celkem dost neuváženým návrhem, něco pěkného mezi vámi pokazila. To je můj názor.

Od: uska®
Datum: 28.02.13 09:46

Já bych to nenavrhla, ale když tak uvažuji, tak proč ne. Najít si zařízený podnájem s krátkou výpovědní lhůtou, doma si sbalit igelitku a risknout to. O co můžete přijít? O peníze za nájem ... Pokud by soužití neklapalo, poznala byste to brzo a neztrácela čas s chozením s přítelem třeba dalšírok. Oni se partneři rozchází i pochození po 2 - 3 - 5 letech, vy byste tudo dobu využila na hledání nového protějšku. Držím palečky.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.