Převod pevné linky od T-mobile

Od: Datum: 27.02.13 11:56 odpovědí: 7 změna: 27.02.13 23:49

Dobrý den , potřebuji jít k od T-mobilu jinam a nevím co je vše nutné udělat . Volat na T-mobile nechci ( už jsem tam jako problémovej a uřvanej zákazník ) Jdu jinam né protože mam lepší nabídku ,ale protože si T-mobile dělá co chce . Díky

Musím jim vracet telefon a modem? telefon už dávno nemám :( Nebo se jen číslo převede? Díky za rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.02.13 12:06

Jděte k operátorovi, ke kterému chcete jít, a on vše zařídí.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.02.13 12:08

nezařídí :( už jsem se na to ptal

Od: flip
Datum: 27.02.13 12:50

No pokud vám běží smluvní vztah, tak počkat až vyprší, případně se domluvit na předčasném ukončení, ale bude to nějak zpoplatněno, zvlášť pokud od nich máte dotovaný telefon.. Až smluvní vztah skončí telefon jim vracet nemusíte, ten jste kupoval za nějakou minimálně "korunu" - podobné by to bylo s modemem, pokud není pouze zapůjčený, to byste měl dohledat ve smlouvě.

Datum: 27.02.13 13:01

smlouva na dobu neurčitou a telefon ani modem se nevrací

Od: flip
Datum: 27.02.13 15:49

Tak normální výpověď a počkat až dobehne výpovědní lhůta.

Datum: 27.02.13 16:06

já chtěl vědět co mám dělat když chci linku přenést k jinam . Když dám výpověď a budu čekat až doběhne lhůta budu bez linky .

Datum: 27.02.13 23:49

Pak nezbývá než se domluvit s tím, ke komu chcete přejít (ten musí zajistit, aby včas začal službu poskytovat - musí navázat na skončení u T-mobile).

Zajímalo by mne, ke komu chcete přejít. (Ještě jsem se nesetkala s tím, že by nový poskytovatel nepomohl s řešením situace)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.