Problém s neschopenkou

Od: Datum: 26.02.13 13:18 odpovědí: 4 změna: 26.02.13 20:18

dostala sem neschopenku a poslala jí zaměstnavateli ale dělám ve firmě přes agenturu,nevěděla jsem že doktorovi musím jako zaměstnavatele nahlásit agenturu tak sem nahlásila firmu,poslala neschopenku na agenturu,dnes mi neschopenku zrušil doktor a volali z agentury že musím znovu k doktorovi a ať přepíše neschopenku na název agnetury né firmy,vystaví mi to doktor znova?přepíše to?a musím k němu přijít s tou starou neschopenkou nebo jí mohu vyhodit když je mi k ničemu?děkuju za rady


avatar
Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.02.13 13:23
 
avatar

hmmmmmmmmmmmm. to máte těžké, když nevíte s kým máte uzavřenou smlouvu. chudák doktor...

 
Datum: 26.02.13 15:19
 

Přepíše, ale je možné, že si za přepsání může účtovat poplatek. Můžete k němu jít i bez původní neschopenky, Vaše záznamy má.

 
Datum: 26.02.13 17:46
 
avatar

Panebože... nic nevyhazujte, novou neschopenku na tutéž pracovní neschopnost Vám asi těžko vystaví, vždyť neschopenka je číslovaný a evidovaný tiskopis. Když lékaři vrátíte všechny výtisky, které Vám dal (žlutý pruh, modrý pruh, případně i růžový pruh, pokud neschopenka trvala déle než 21 kalendářních dní), může neschopenku opravit. Co to znamená, že Vám doktor zrušil neschopenku?

 
Datum: 26.02.13 20:18
 
avatar

Zajděte i s neschopenkou za lékařem, vysvětlete mu situaci a požádejte ho o opravu údaje, který se týká zaměstnavatele. Bylo to ovšem Vaše pochybení, Vy jste nahlásila špatného zaměstnavatele, takže záleží jen na ochotě a vstřícnosti lékaře. Jeho povinnost to není.

 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.