Výklad z karet

Od: Datum: 26.02.13 14:11 odpovědí: 23 změna: 10.05.16 22:21
avatar

Máte někdo zkušenost s výkladem karet? Sedělo to? Zajímá mě hlavně paní Marcela Košanová. A co říkáte na předpověď přes EZO v televizi Barrandov? Asi blbost, co? Máte někdo přímou zkušenost? Děkuji Vám za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.02.13 14:13
avatar

Zkušenost s výkladem karet nemám, protože tomu nevěřím, ale každopádně do televize nevolat. Je to jen způsob jak z vás vytahat peníze. Pokud už chcete kartářku, tak nějakou ověřenou a osobní schůzku.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 26.02.13 14:17
avatar

Tahat z lidí peníze umí kdekdo, ale dávat je těm zlodějům a ještě si nechat zkazit život, to umí jen málokdo ... NIKDO vám přece nemůže a nemusí říkat, co vás čeká a nemine. Je to Váš život sakra!

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ddasa*
Datum: 26.02.13 14:36

No ja nevim,ale neco na tom je dcera me zname byla u kartarky v Praze je to tchyne Ludka Soboty a zatim to vychazi presne jak ji predpovedela.Moje matka byla pred mnoooha lety u kartarky za 5,-kc v Krkonosich za tou jezdili i z vlady /proto ji dali komunisti pokoj tenkrat se to nesmelo/ byla u ni take Nada Urbankova,ktera zila v mladi ve vesnicce vedle kartarka,uz davno nezije a matka rika splnilo se vse jak rekla*nevi*.Tak asi zalezi jakou kartarku si vyberete.Dnes jak tady pisi ostatni je to jen a jen o penezich

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.02.13 16:37
avatar

Ano mate pravdu -ddasa- najit tu pravou o tom to je!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.02.13 16:58
avatar

Dobrý den,no s televizní kartářinou zkušenosti nemám,s kartama a kartářkama ano,znám jich několik osobně,jsou to mé moc dobré kamarádky.

Co se týče výkladu karet,karty Vám neřeknou co se stane ale co se může stát.Osud si tvoříme a měníme každým okamžikem,každým rozhodnutím.Představte si život jako cestu a každé rozhodnutí jako křižovatku na které stojíte.

Osobně jsem byl u několika kartářek,mám své oblíbené.Pokud jste z Moravskoslezského kraje,dám vám kontakt.Jsou i kartářky které Vám vyloží na dálku,a pošlou meilem.Je zajímavé(pro nevěřící Tomáše) že mi dvě kartářky vyvěštily úplně to samé s odstupem cca půl roku. Jedna byla z čech a ta byla moc a moc dobrá a druhá z Ostravy.

Sám také vykládám,ptám se jich a ony mi povídají.

Pamatujte co Vám kartářka řekne,patří jen Vám.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: elinka2360
Datum: 03.01.16 00:54
Chtěla bych se zeptat honzmalatny na kontakty. Taky jsem z Moravskoslezského kraje a zaujala mě ta kartářka, která to pošle mailem.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.01.16 10:11
avatar

Napište mi do vnitřní pošty meil, pošlu Vám kontakt.

H.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: maminka007
Datum: 03.01.16 10:50

dobrý den mohu poprosit o kontakt kartářky z čech...děkuji a máte s ní vlastní dobrou zkušenost

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.01.16 13:27
avatar

Opět mi napište do vnitřní pošty meil, pošlu kontakt. Ta kamarádka z Čech je velice dobrá.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: milankluz
Datum: 10.05.16 13:06

Zdravím pane Malátný, mohu vás poprsit o kontakt na tu kartářku, kterou doporučujete z Moravskoslezského kraje? Popřípadě kontak na skvělou e-mailovou kartářku?

Děkuji, s pozdravem, Milan Kluz.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 03.01.16 17:44
avatar

"elinko", jestli můžu poradit, tak se na věštce vykašlete, zbytečně si přiděláte starosti a budete nosit v hlavě bubáky. Žádné karty, žádné věštění. Jak si uděláte, tak to bude. - pt

Ohodnoceno: 0x
 
Od: moucha
Datum: 03.01.16 16:09

Pane to je k smíchu co říkáte, že kartářka vám neřekne co se stane, ale co se může stát, tak může se stát dne na den spoustu věcí, to snad každý ví a nemusí vyhazovat peníze za podvodníky.*frajer*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.01.16 17:16
avatar

Pane, nikoho do ničeho nenutím.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 26.02.13 19:29
avatar

"atramko", jestli můžu poradit, tak nikam nechoď, nikoho nehledej. Zbytečně bys to nosila v hlavě a vyhlížela po znameních. Nenechej se ničím ovlivnit, co přijde v životě, s tím se musíme vyrovnat a srovnat sami, až to přijde, nač se stresovat něčím dopředu. Pokud máš nějakou starost, jistě se ji podaří zvládnout rozumem a srdcem. Buď si ve všem svou paní a pánem situace. Držím palečky a přeji jen to nejlepší. - pt

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 26.02.13 21:10
avatar
Ke kartarce jsem kdysi šel, ale ne z důvodu, ze bych chtěl něco vedet, ale proto, ze jsem tomu nevěřil. V živote jsem ji neviděl, uvarila mi čaj, rozbalila karty, a začala mi vyprávět vše z mé minulosti, přítomnosti a spadla mi brada, jak to všechno ví, kolik děti mám, jaký obor se učí atd atd. Je to uz asi deset let a co mi řekla do budoucnosti, vše se plní. Doporučuji, zajímavý zážitek.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.02.13 14:16
avatar

Mám stejnou osobní zkušenost jako Štíreček, je to už 30 let, ke kartářce jsem šla jako doprovod kamarádky, nevěřící "Tomáš", po rozvodu sama s 2 dětmi, zklamaná "mužským pokolením". Kartářka se na mě koukla a přesto, že jsem ani necekla, řekla mi mou minulou i současnou situaci a že se vdám a budu mít ještě jedno dítě. No to bylo tenkrát něco tak absurdního, že mě srděčně rozesmála, neb jsem si myslela, že je vedle jak ta jedle! Ona se na mě vážně podívala a řekla mi:"Můžete se smát, jak chcete, ale vdáte se a budete mít ještě jedno dítě, vzpomenete si na mě. A začněte se zajímat o karty a příště si vyložte sama, vy ani nevíte, že to umíte..." Já jsem v duchu mávla rukou - no a vzpomněla jsem si na ni na porodním sále, fakt! A s manželem jsme oslavili 26. výročí svatby a občas vykládám kamarádkám...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.02.13 12:15
avatar

Tak jsem dnes měl možnost spatřit v ezo tv paní Marcelu a co k tomu dodat?Divadlo nic víc. Na mě to působilo velice laciným,pouťovým dojmem.

Nějak mi přichází do úst pořekadlo že "Dobré zboží se chválí samo."a nepotřebuje takovou reklamu .

Pěkný den všem.H.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.01.16 08:58
avatar

Mohu Vás ubezpečit, že karty nikdy nelžou. Ale co ten, kdo Vám je vykládá...? Toť otázka ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hledajicix
Datum: 03.01.16 18:29

No nevím, jak v EZO TV, ale taky jsem odsuzovala věštce po telefonu. Ale měla jsem období, kdy jsem na tom byla tak, že jsem jejich služeb využila. Byla jsem docela mile překvapená, že na telefonních linkách třech různých provozovatelů jsem dostala poměrně fundované rady, odpovídající skutečnosti a kartářky se strefili v odhadu situace i výhledech lépe, než ty, kde jsem byla osobně. A nejvíc mi pomohla kartářka, která se představila jako Noemi. Byla milá a hovor neprotahovala, co řekla, to sedělo a navíc mně uklidnila, měla neuvěřitelně melodický hlas a na svůj věk byla velice moudrá. Pak z linky zmizela a já jsem ji strašně dlouho nemohla najít, bylo mi dokonce řečeno, že kartářky nesmějí nick, který mají na linkách, používat v "civilu". Pak mi na ni dali kontakt na jednom věšteckém webu, kde ji poznali podle popisu věšteckých metod (nedělá jen karty) a podobizny z fotky na webu oné kartářské linky. Napsala jsem jí, přijala mne a já bych už neměnila. Nikdy! Takže bych věštby po telefonu nezavrhovala. Ne vždy jsou to šarlatáni ( i když často ano ).

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: pp
Datum: 10.05.16 17:13

Máte pravdu,blbost nebeská.Ale lidi sežerou všechno,stačí je krmit blbostmi i v tisku,televizi.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.05.16 19:43
avatar

Ano, všechno to funguje, pokud to není v rukách šarlatánů, ať jsou to karty, léčitelé, homeopatika, diagnózy po telefonu atd. Jsou jen lidé, kteří na základě své nevědomosti, dokonce bez jakékoliv zkušenosti, se vysmívají něčěmu a někomu, aniž by si uvědomili, že oni jsou ti, kdo jsou mimo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: coco
Datum: 10.05.16 20:41

Blesik - mate pravdu, vsichni neverici a posmevacci by ztratili rec, kdyby se sami osobne presvedcili, ze to funguje :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 10.05.16 22:21
avatar

"blesik" a "coco", samozřejmně, že to funguje, ale z jakého zdroje jsou tyto informace? Právě u těch jmenovaných není ten zdroj od Boha a to je na tom to nebezpečné.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.