Reklamní vzorky záměrně kvalitnější?

Od: Datum: 26.02.13 13:30 odpovědí: 4 změna: 28.02.13 18:19

Ahoj, stala se mi " zajímavá " věc. Před časem jsem koupila časopis, ve kterém byly čaje, jako reklamní vzorky. Když jsem čaje ochutnala, byly tak fantastické, plná silná chuť, vůně, barva a i dost sladké, že jsem měla chuť pochroustat i ten hrnek. Zanedlouho jsem je natěšená koupila, ovšem těď mám chuť s tím hrnkem švihnout o zem. *bum* I při stejném množství vody, je to 50 % odvar. Přidala jsem si citrón, med, ztratila iluze. :D Už se vám to taky stalo u nějakého zboží?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.02.13 17:29

Stejny caj, stejne mnozstvi, stejny obsah?

Ohodnoceno: 0x

Od: qwen
Datum: 26.02.13 19:42

Přesně tak, úplně mě to zarazilo, je slabší, obyčejný. Není to výmysl, ten rozdíl je fakt velký. Proto mě zajímá, jestli se to stalo i někomu jinému. Napadlo mě právě, že chtějí nalákat a edici na reklamu dělají silnější. Co vy na to?

Datum: 26.02.13 19:44

Napadá mě jen jedinné.Když ptáčka lapají...

Sám jsem se s tím nesetkal,ale věřím tomu že to tak je.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 28.02.13 18:19

Mně nepřijde moc pravděpodobné, že by výrobce pro reklamu připravoval extra vzorky (linku má jen jednu).

Spíše si myslím, že reklamní vzorky jsou "rychloobrátkové zboží", že se v případě reklamního vzorku můžete setkat jen s krátkodobě uskladněnými (= nevyčichlými) vzorky.

Skladování výrobků ve skladech ani u prodejců však výrobce ovlivní jen těžko. Možná, že jste zakoupila špatně (nebo příliš dlouho) skladovaný výrobek.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.