Vysiluje sex nebo ne?

Od: Datum: 25.02.13 06:29 odpovědí: 6 změna: 25.02.13 16:47

Dobrý den je mi 58let. Žiji s přítelkyní chtěl bych po ní více milování i vícekrát v týdnu. Říká mi bylo to včera dnes ne mne to potom vysiluje. Jak je to se zdravím když já požaduji více sexu a ona mín. Ubírá to organizmu a přináší vice unavy? atd. Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.02.13 07:58
Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.02.13 10:15

No to jsou otázky v pondělí ráno - čekala bych takové spíš v pátek večer ;).

Vaše přítelkyně neví jak se vymluvit, a tak říká co říká. Měla by být v tomto věku za sex vděčná. Jinak sex nabíjí, nikoli unavuje. Je to žívotní síla. Vemte si fotografa Jana Saudka - tomu je přes 7O, má stále zástup milenek, a je neuvěřitelně fyzicky a psychicky fit. A já jsem přesvědčená, že to je právě dostatkem sexu.

Pokud se chce otěhotnět, tak se doporučuje sexuální abstinence, kvůli dostatku spermií, ale to se Vás už netýká...:D Nicméně musíte respektovat přání Vaší partnerky, s tím nic nenaděláte. Leda byste pár dní dělal drahoty Vy, třeba byste jí trochu víc roztoužil... Možná, když na ni neustále dorážíte, tak ji tím trochu odháníte...

Ohodnoceno: 1x

Od: pb®
Datum: 25.02.13 16:42

Tak nevím, jestli je Jan Saudek fit kvůli sexu, ale zcela jistě je fit kvůli tomu, že sportuje. Potkávám ho docela pravidelně při jeho častých dlouhých procházkách. Ten tak rázuje, že většina by vedle něj běžela.

Datum: 25.02.13 11:06

Holt jí sex s vámi unavuje... asi ani nebaví. Kdoví jaký jste milenec, když vám to takto říká. Asi nic moc... Anebo - jak se k ní jinak chováte jako k ženě? Pomůžete ji občas s něčím? Nebo ji máte jen na ten sex, když ho pořád tak vyžadujete? A nezapomeňte, že ne každý uvítá takovou frekvenci oněch "směšných" pohybů. Každý má potřebu sexu jinou. Co si má říkat vaše partnerka o vás, když vy ji pořád do toho nutíte? Je to začarovaný kruh, který tady na poradně ale nevyřešíte.

Od: jirbar*
Datum: 25.02.13 15:02

Jaké vícekrát týdně. Sedmkrát týdně a navíc ještě v sobotu a v neděli

Od: ifkali*
Datum: 25.02.13 16:47

A o co vám jde?

Sex je zdraví prospêšnej ,když to všichni zůčastněni doopravdy chtěj

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.