Vyzvednuti vypisu ze zdravotni karty

Od: Datum: 06.05.13 08:19 odpovědí: 4 změna: 06.05.13 17:43

Zdravim,

nevite nekdo jestli muze muj vypis ze zdravotni dokumnetace vyzvednout i nekdo jiny z rodiny?

potřebuju to kvuli vstupni prohlidce do zamestnani, ale praktickeho lekare mam asi 400 km od mista prace.

Tak ze bych pro to poslal bratra nebo nekoho, kdo by mi to vyzvedl a o viknedu kdy jsme doma mi to dal :)

diky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ron*
Datum: 06.05.13 08:23

Dobrý den.

Svému praktickému lékaři zatelefonujte a domluvte si, že výpis z dokumentace vyzvedne příbuzný.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.05.13 08:26

Zdravotní záznamy jsou důvěrné a lékař by je neměl zpřístupnit neoprávněné osobě. Nicméně asi bude záležet na tom, zda lékař Vašeho bratra zná, či má třeba právo nahlížet do zdravotní dokumentace. Pokud ale ne, tak by podle mě měla stačit, nějaká plná moc. I kdybyste ji měl dnes poslat poštou, tak by se to pes týden mělo stihnout...

Od: lego®
Datum: 06.05.13 17:43

Kdyz to zalepi do obalky tak si to nikdo cizi neprecte.

Datum: 06.05.13 08:54

Můj lékař mě roky zná a není problém cokoli vyzvednout další osobou, raděj ale vždy den předem zavolám. Za výpis se u něj platí 200kč.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.