Jak založit úklidovou firmu

Od: Datum: 21.02.13 10:49 odpovědí: 3 změna: 21.02.13 14:31

Dobrý den,

najde se nějaká dobrá duše, která poradí jak založit úklidovou firmu? Je nutno mít hned zaměstnance,základní kapitál/ je nutný velký?/,... atd.Moc děkuji za jakoukoli odpověď. S pozdravem kašíková Ivana


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: buss
Datum: 21.02.13 10:59

Podívejte se po intu, jsou tam návody jak firmu založit. Podívejte se po okolí, jak to dělají.Jsou i poradny. Ale s vašimi znalostmi bych do toho nešel. Nemít kapitál? A z čeho nakoupíte prostředky, techniku, zaplatit mzdy ...? To v místě není konkurence? Jak budete shnánět klienty?

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ladaadal*
Datum: 21.02.13 11:06

No, začít můžeš i sama s jedním kvalitním vysavačem a hadrem na podlahu a kbelíkem, záleží na tom, na jakou klientelu se chceš soustředit a kde ji budeš brát. Soukromě po domech většinou chtějí luxovat, stírat podlahy a prach, možná vyprat a podobně, ale než by platili živnostníka, vyplatí se jim dát míň a zaplatit na černo nějakého studenta. No a pokud bys chtěla dělat pro fabriky, tak to znamená zaměstnance, techniku, smlouvy...atd... tam už se sama nechytneš. Navíc to je většinou spojeno i s výměnou a doplňováním mycích a utíracích prostředků, likvidaci směsného odpadu a podobně.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 21.02.13 14:31
avatar

Úklidových firem je jak psů :), a vím, že je velmi těžké se v této oblasti uživit. Je opravdu velká konkurence.

Jinak opravdu stačí si ze začátku založit živnostenský list a začít sama, a podle nabídek se rozhodnout, zda si přiberete spolupracovníky, či ne.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.