Práce na výletni lodi

Od: Datum: 18.02.13 22:38 odpovědí: 5 změna: 12.04.13 21:23

Má někdozkušenosti s prací na výlení lodi v zahraničí? Nevěřim agenturám,nerada bych přišla o peníze jentak a ani nevím o této práci,jestli je to normální záležitost už dneska.Ocením,když mi doporučíte ověřené agentury

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.02.13 23:08

Můžu Vám dát dosti podrobné informace.

Nepíšete,zda se chcete plavit na moři nebo na říční výletní lodi.

Nepíšete,co byste chtěla dělat,jaké máte vzdělání,vyučení apod.

Zkuste napsat něco více konkétního,potom můžu i já být konkrétní.

Ohodnoceno: 0x

Od: janne
Datum: 18.02.13 23:14

Pracovní pozice není až tak důležita,nemám mnoho praxe v gastronomii,ale umím dobře anglický jazyk,ráda cestuju a jsem velmi pracovitá.Chci zažít práci na lodi,zdokonalit a naučit se jazyky během práce.Ráda bych byla na lodi,nějaké oceánské.
Momentálně jsem absolventkou SPŠ,nebo-li žádná gastronomie po školní stránce se mě ani nedotkla :D

Datum: 18.02.13 23:21

No,nezlobte se za mou upřímnost,ale v tomto případě byste měla asi jet jako turistka.

Napadá mě jediná pracovní pozice pro Vás a sice pokojská,u této profese není potřeba nic extra umět,pouze je kladen důraz na jazyk.

Zkuste sama,mimo agentury,nebudete platit naprosto nic.

Užitečný odkaz pro Vás např. www.seachefs.com

Ohodnoceno: 2x

Od: deni*
Datum: 12.04.13 21:13

Dobrý den, jsme pár a měli bychom zájem o práci na lodi. Pracovní pozice pro nás nejsou až tak důležité. Jakyz. znalosti : On - Aj na velmi dobré úrovni jak slovem i písmen. Ona - IT,SJ,AJ komunikativní. Děkujeme. D+K

Datum: 12.04.13 21:23

na takoveté pozice je celkem předpovídatelně celkem velký zájem , ostatně práce - na lodi , do zahraničních luxusních destinací - a ještě za to zaplatí oni vám . *smich* zástup zájemců o tuto práci je velký.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.