Jak se rozhodnout práce + a -

Od: Datum: 18.02.13 09:15 odpovědí: 7 změna: 18.02.13 21:16

Dobrý den, prosím o radu. Před časem jsem byla nucena skončit na celkem dobré pozici díky intrikám protekční pracovnice. Prostě docílila různými praktiky , že mé místo zajistila pro svou kamarádku ona bez pomoci tchýně by místo neměla. Takový pracant zas není a její pozice je na zkrácený úvazek na úkor druhých, samozřejmé jdou pozdní příchody hodina na oběd a shánění informací po budově.

No, ale to je již historie v kanceláři již nejsem. Nastoupila jsem z nouze do jednoho supermarketu, moc spokojená tam nejsem, od první chvíle mi šéfovala 20 letá slečna bez patřičných zkušeností.Já vyšší vzdělání než ona u ní problém odhadnout i pravopis. To bych snad i vzhledem k mému věku překonala.Spíš mi vadilo její vystupování/ buzerace, která se dotýkala čistě mě. Až to vše hraničilo s drzostí. Evidentně si mne vybrala...Tak jsem se musela ozvat. Pracovně jsem se snažila vycházet vstříc. Došlo tam ještě k jednomu incidentu kvůli člověku, který měl záznam v RT a nastoupil tam pracovat se mu nechtělo.

Jelikož jsem tuto činnost nikdy neděla, tak jsem celkem byla pod tlakem, ale nevzdávala jsem to ovšem vše se na mě začalo projevovat jinak . Časté velmi nepříjemné záněty močových cest. ... Z návštěv chladících prostor . Zákazy pít a jíst a podobně... Pro mne docela problém, před pár lety mne postihla Pyelonefritida s vážným pobytem v nemocnici intravenozně na ATB s dodatky fýzáku.

Momentálně jsem ve stavu kdy mi bude končit zkušební doba a přemýšlím co dál... Dojíždím na ranní vstávám časně, na první bus, jsem z toho ve stresu kolikrát jede jak chce. Po odpolední, když se nestihne udělat vše, já cestou přestupuji a kolikrát bus nestihnu. Tak mě čeká hodina mrznout na zastávce. Domů jdu sama nikde nikde nikdo v 11.00 večer což není zrovna příjemné má to pěkný kousek od zastávek.

Měla jsem domluvenou práci, zde se otvíral domov seniorp a majitel mi řekl, že se mnou počítá a vše pořád po kontaktování dodaloval a tento týden jsem dozvěděla, že má správce a to zatím stačí...Takže passé.

Na současném místě se situace trošku uklidnila dle info kolegyńky a mám se vrátit počítají se mnou. Muže se záznamem druhý den po incidentu vyhodili. Ovšem vedoucí úseku zůstává a jsou na ní stížnosti že všech stran.popravdě po tom co jsem tam zažila se mi moc nechce.Počítala jsem, že se vyřeší důchodákem.

Jso uještě dvě varianty hledjí zde v okolí lahůdkáře soukromá pekárna - krátký a dlouhý týden 1. pásmo s dopravou je to slabší a v Lidlu hledajípokladní nevím co v současné době podniknout jak se rozhodnout? Poradí někdo? nerada bych odskákal zdravotně. Jak byste se rozhodli vy? Já se snažím hledat ...Přemýšlím, kdybych se nastoupila jinam ve zkušebce a někde se našlo místo vhodnější pro mne nebyla bych vázáná dvouměsíční výpovědní lhůtou. No je to zapeklité...

V mém oboru nemohu najít práci, / sekretářka , fakturantka/

Děkuji a přeji pěkný den


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.02.13 11:07
avatar

Co nejdál od marketů :D

Ohodnoceno: 2x
 
Od: xetp
Datum: 18.02.13 12:22

hoummy naprostý souhlas snadno se řekne hůř vykoná...

Datum: 18.02.13 11:19
avatar

Jj je to těžké rozhodování,peníze člověk potřebuje a ne každý má žaludek a prostředky dělat "podnikatele".

¨Moje osobní stanovisko-raději dělat za méně a v pohodě v dobrém kolektivu než mít více ale být neustále stresován a ve špatném kolektivu!

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 18.02.13 11:32
avatar

ja souhlasim, penize nejsou vsechno, i kdyz clovek si nekdy nemuze vybirat a ty penize potrebuje vsechny, Takze jit do neceho mene placeneho muze byt likvidacni. Jenze. Prace pod tlakem, ve stresu a zdravotnich potizi je prece jen horsi. Penize se daji vydelat jinou praci, jinym privydelkem, zdravi se uz zlepsit nemusi. Takovou praci bych uz nedelal. A slecne bych pripomenul kdo je starsi a kdo by mel projevovat jakou uctu.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: xetp
Datum: 18.02.13 12:31

Díky majstrjoe, slečně, která se mnou jednala jako s vrstevníky jsem řekla a´t si takhle štěká doma na maminku...trošku zkoprněla, ostatně já před tím také...ona už nezopakovala svoji etudu.

Takže to jsem snad splnila, ale co dál...

Jdu sice dens na nějaký pohovor, kéž by sedlo...

Od: xetp
Datum: 18.02.13 21:16

Tak z té dnešní pracovní nabídky nic nebude.

Před objektem byly asi 4 dámy s cigaretou, což mne docela překvapilo. Poté jsem byla uvedena do kanceláře, kde mám vyplnit dotazník kde poměrně požadovali na můj vkus dost informací - datum narození,adresu . Sotva jsem se stačila zeptat, zda si mohu odložit ,již jsme osaměla. Byla jsem tam sama docela dlouho, vedle někdo telefonoval , měla jsem čas se rozhlédnout na nástěnce byl plán plnění OVB.

Tak jsem se zvedla a oblékla kabát, jukla do kuchyňky, kde kouřová pauza pokračovala, bylo otevřeno Nashledanou a odešla.

Od: xetp
Datum: 18.02.13 12:24

Diesel, vidím to také tak, ještě by to chtělo realitu.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.