Kolik se platí vrátným?

Od: Datum: 16.02.13 18:41 odpovědí: 7 změna: 17.02.13 11:23
avatar

Dobrý den. Nevíte někdo kolik Kč/hod platí podniky hlídacím agenturám za práci vrátného. Ono se to bude lišit ale moc asi ne. Stačí přibližně. K vrátnému se dostane kolem 50Kč/hod(hrubého). Děkuji. M.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: olaf71*
Datum: 16.02.13 18:46

ono záleží na tom, co ta ostraha (vrátný) všechno dělá. u nás chce agentura i příplatek za to, že po 22 hodině kouknou namátkově do kufru auta. jinak jsou tam k ničemu. koukaj, jak se otvírá závora na fotobuňku. měl jsem tu čest s některými navázat rozhovor a to byla síla.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 16.02.13 19:01
Tak třeba znám jednoho co hlídá v Holešovicích a to je u těch větších výstavách.Občas dostane korunku navíc jako dysko nebo i jejich výrobky jako dárky.Předtím byl na letišti a bral vic-ted už jsi stěžuje že má 70hrubě na h.V podniku máme recepcniho,u kterého jsou jen pipaky,sedí a zvedá telefony a večer dělá obchůzku kolem objektu,kontroluje světla,okna a wc-zda neteče.Plat má 80kč/h.Taky je rozdíl zda děláte noční nebo denní.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: momo®
Datum: 16.02.13 19:11
avatar

Já nemyslel kolik bere vrátný na výplatu, ale kolik platí podnik té agentuře u které je vrátný zaměstnaný. M.

Datum: 16.02.13 19:22
avatar

Cena bývá dohodou, podle velikosti objektu, náročnosti a také doby na kterou zakázku sjednáte. Napojení na centrálu pultu ochrany jedné hlídací agentury která střeží velkou nemovitost (nikoli fiyicky ale jen ten pult) platí kamarád cca 10 000 za rok a je to včetně výjezdů.


Ceník služeb(staženo ze stránek jedné agentury)


Fyzická ostraha

Za standardní fyzickou ostrahu objektu účtujeme

od 95,- Kč výše za jednoho pracovníka a započatou hodinu střežení.

Za ochranu osob účtujeme od 250,- Kč výše za hodinu střežení a to dle rozsahu a náročnosti vykonávané služby, časové náročnosti zajištění ochrany či počtu ochránců.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: jikra
Datum: 16.02.13 19:47
Pokud se jedna o agenturu která převážně zaměstnává ZTP tak bere dvakrát, tedy od státu + od firmy
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.02.13 06:33
avatar

Navrhuji Vám napsat poptávku těm hlídacím agentůrám a zeptat se přímo ...

Napište, co od nich požadujete, třeba ostraha 12/24 hodin, velikost objektu, kontrolní činnost vůči objektu, osobám, vozidlům, obsluha vchodu a vjezdu, telefonů, kotlů, péče o psa a pod.

Prostě popište svoje konkrétní požadavky a požádejte o jejich cenník... máte to z první ruky a ušité na Vaše podmínky. Porovnáte nabídky a zjistíte výhody a nevýhody... potom můžete o podmínkách jednat a upravovat svoje a jejich případné požadavky.

Poznám mnoho agentur a jejich možnosti a požadavky, a liší se to i v jedné agentuře dokonce případ od případu dost podstatně.. podle toho, jak kdo umí smlouvat... a také podle nabídky na trhu... jinak v Praze a jinak v nějaké Lhotě...

doplněno 17.02.13 06:52:

V každém případě se ale oplatí zaměstnat vlastního zaměstnance s příslušným průkazem odborné způsobilosti jako pracovníka vlastní ochrany či ostrahy. Je to lacinější, bez krmení nenažrané hlídací agentůry, můžete ho pověřovat i jinou potřebnou prací, co by Vám například agenturní pracovník mohl odmítnout...

doplněno 17.02.13 11:31:

jako zaměstnanci agentury ti doporučuji hledat si zaměstnání přímo ve vlastní ochraně, teda u zaměstnavatele, kterému stráží vlastní zaměstnanci... u nás většinou ti vlastní mají v čistém to, co cizí u agentury v hrubém... plus zaměstnanecké výhody...

Ovšem stěžovat si na zvyšující se požadavky zástupce podniku nemá cenu, protože agentura svoje dostane, tobě dá almužnu a s podnikem se tahat nebude, protože by mohla přijít o kšeft... hledej si lepší... trpělivost a vytrvalost, a chodit a ptát se a hledat...

a vyptávat se přímo zaměstnanců vlastní ochrany, někde u piva na svého zaměstnavatele prozradí dost... víš, jak je to s tím přechodem z deště pod okap!?

Ohodnoceno: 1x
 
Od: momo®
Datum: 17.02.13 11:23
avatar

Děkuji za odpovědi. Já jsem ale zaměstnanec hlídací agentury. Zástupce podniku má na nás stále větší požadavky s tím, "že nás platí víc jak dobře". No ale ke mně se dostane těch 50Kč/hod.M.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.