Velká chuť k jídlu - jak ji snížit?

Od: Datum: 16.02.13 13:59 odpovědí: 7 změna: 16.02.13 16:06

Ahoj,

Poslední dobou mám hrozně chuť k jídlu. Nevím čím to je, ale docela bych chtěla chuť snížit. Nemáte nějaké dobré doporučení, jak na to?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.02.13 14:14

Zkus jíst pravidelně, malé dávky, ale často. Tím by se měl minimalizovat hlad i chuť na sladké apod.

Pokud je to ale jenom rozežranost:), tak se vůlí držet a nemít toho doma moc, ať tě to neláká pořád něco "vyžírat".

Ohodnoceno: 2x

Od: elleplan
Datum: 16.02.13 14:22

Asi je to spojene s menstrualnim ciklem.

Zkus jist vice citrony, pit zeleny caj-snizuji chut k jidlu.

nebo jesTe -pit vodu po kazde az budes chtet jist

Ohodnoceno: 0x

Od: wamp®
Datum: 16.02.13 14:23

Ahoj:)Chuť k jídlu bývá většinou tím,že v tomto sychravém a inverzním počasí nemá organismus vůbec žádnou jakoby duševní radost,není sluníčko*plac*A když člověk sedí doma,nevykazuje žádnou psychickou ano fyzickou práci,mívá větší hlad.Je to tím,že čím více kyslíku máš v těle a ve svalech,tak tím méně máš hladu.Pokuste se sportovat,alespoň hodinku denně,mohou to být třeba každodenní procházky,nebo malé aerobní cvičení,jóga,tcha-tchi,pilátes,zkrátka a dobře,musíte hodně a intenzivně dýchat,aby jste měla dostatek kyslíku v těle,pak by to mělo přejít!A ještě,když máte hlad,nesahejte prosím po kalorických bombách,nýbrž po jídle,které vás naplní,a neublíží na kilech,navíc pomůže,tj.,ovoce,zelenina,jogurty,tvaroh,mléko,pořádný slepičí vývar,atd.atd.*hej*Nebojte,sluníčka se již brzy dočkáme!A nezapomeňte na dostatek pitného režimu,ne sladké limonády,ani Colu,brrrr,voda,voda,a zase voda,můžete si do ní dát cokoliv,citron je ovšem ten nej...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 16.02.13 14:26

A nejsi třeba těhotná? To by potom bylo normální.

Chce to omezit cukr, hlavně slazené šťávy. Cukr blokuje trávení a i když jíš dost, tělo má málo živin a pořád chce další potravu. Mnoho lidí trpí díky přecpávání se cukrem podvýživou a ani o tom neví.

Od: dinkyjane*
Datum: 16.02.13 14:32

Těhotná určitě nejsem :) Ale díky za radu :)

Datum: 16.02.13 15:28

To já teď momentálně chuť k jídlu vůbec nemám, protože jsem nemocná. Hned bych si to s vámi vyměnila...

Od: dinkyjane*
Datum: 16.02.13 16:06

Taky když jsem nemocná, tak chuť k jídlu nemám.. Potřebovala bych aspoň 5 dní mít lehčí stravu, teď přes zimu se to ale blbě dodržuje.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.