Žádost na výživné na dítě

Od: Datum: 16.02.13 13:05 odpovědí: 7 změna: 18.02.13 13:35

Dobrý den,nejsem rozvedená ale chci si podat žádost na výživné na dítě 9 let.Nemám ale tušení kolik můžu dostat pokud manžel vydělává 30 000 kč měsíčně můj výdělek je velice nízký 5000 kč.Kolik můžu dostat?nevíte někdo?Vydělávám málo,dělám na skrácený úvazek a čekám až se v podniku uvolní místo na více hodin.Bydlíme na vesnici takže změna místa zatím není možná na dítě jsem sama.Manžel mi neustále krátí peníze má přítelkyni náročnou takže se bojím že brzy nedostanu nic navíc mám hypo úvěr.děkuji za odpovědi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: olaf71*
Datum: 16.02.13 13:08

to je nějaká sranda? vykopněte ho a bude to nejlepší

Ohodnoceno: 2x

Od: jita*
Datum: 16.02.13 13:14

nechce odejít,říká že tu má trvalý pobyt a neodejde.Sranda to není je to na psychyku šílený odejít musím já aby dcera netrpěla ale musím zjistit o co vše si můžu kromě alimentů zažádat

doplněno 16.02.13 13:14:

psychiku

Datum: 16.02.13 13:41

Pekny den, manzelka ma ze zakona narok na stejnou zivotni uroven jako manzel a to i ta rozvedena-zajdi k pravnikovi budou mu penize srhavat z platu/takovou castu na kterou to vypocitaji vyzivne+bydleni atd.. na Vas+dceru nebo zazadej o rozvod-nebo si nech dale kalet na hlavu...*blee*

Ohodnoceno: 3x

Od: jita*
Datum: 16.02.13 13:55

moc děkuji za radu,

Datum: 16.02.13 13:54

To výživné bych viděl kolem +6 000 ale každý soud soudí jinak. Lepší je si zažádat o něco vyšší částku, aby byla tolerance na kompromis. Ale zase ne přemrštěně. Zažádal bych tak o 8 000 výživného.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.02.13 10:28

já bych to výživné viděl asi tak na 5, možná 6 tisíc měsíčně. Soudci bude úplně jedno, jestli má váš manžel náročnou přítelkyni nebo ne.

Ale jednu věc nechápu. Vy ještě nejste rozvedená? Rozveďte se a žádejte výživné i pro sebe. Nejste bez šance.

Ohodnoceno: 3x

Od: ruze®
Datum: 18.02.13 13:35

Nejste rozvedená,dejte to k soudu a žádejte peníze na výživné i pro sebe!Má k vám jako k manželce nějaké povinosti.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.