Oranžový výstražný majáček - kdo ho může mít?

Od: Datum: 16.02.13 12:51 odpovědí: 1 změna: 16.02.13 14:04
avatar

zákon říká že vozidla vybavená povolením o užívání oránžového majáčku smějí např. zastavovat na zákazu stání , vjíždět do ulic se zákazem vjezdu , parkovat na místech s omezeným parkováním a další , a to je z pohledu podnikatele elektrikáře neuvěřitelně výhodná věc ne párkrát se my stalo že jsem musel zastavit třeba o ulici vedle a celé vybavení pracně tahat k zákazníkovy protože bylo v ulici zakázané zastavení nebo tam směli parkovat pouze obyvatelé , takže moje otázka zní kolik stojí vyřízení takového majáko tedy krom samostné koupě majáku , smí používat soukromá osoba zabívající se elektroservisem oranžové výstražné osvětlení?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.02.13 14:04
avatar

Něco o tom píše JUDr Beran třeba tady :

http://www.autoweb.cz/oranzove-majaky/

Podle mě je ptákovina myslet si, že použití oranžového majáčku znamená něco jako ,, od teď pro mě předpisy neplatí´´ jak je třeba zhusta vidět v Práglu, kde s oblibou zaparkují na nejpitomějším myslitelném místě, ale pustí varovné blinkry a myslí si, že tím má pardonované vše.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.