Pro tetování do salonu nebo ne?

Od: Datum: 16.02.13 12:38 odpovědí: 7 změna: 16.02.13 18:35

Dobrý den, Chtěla bych se zeptat na váš názor.

Už dlouho dobu přemýšlím o tom,že půjdu na tetování, vím přesně co chci a kam,a vím že toho nebudu litovat.

Prošla jsem si už hodně tetovacích salonů,v některým prima přístup,čistota a hygiena super,ale práce kolikrát nestojí za ty velký peníze,který tam necháte. Ůčtují si za návrh,předkreslení,barvu,práci. Objevila jsem i salon kde bych si bála jen sednout a byl tam odporný smrad,Ale tatter moc šikovný aspon podle odezvy.Tam bych teda vživotě nešla to je jen asi pro ty co tam tattera znají.

Jedna známá mně doporučila k tatterovi,u kterého sama nedávno byla. A byla moc spokojená. On nemá žádný exkluzivní salon,pracuje doma v naprosté čistotě,suchu. Bere se peníze jen za spotřebovanou barvu, takže nějaký citát či jen text,výjde poměrně levno. Nikdo s tím neměl žádný problémy,kdo u něj byl.

Otázka zní: Jaký máte názor se soukromými tattery? Nebo i nějakou zkušenost,myslíte si že je to lepší něž nějaký salon?.

Děkuju vám za odpověd!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: kaachorra*
Datum: 16.02.13 12:43

Ahoj, já mám taky tetování od soukromého... Pracuje u nás v práci jako řidič a jeho koníčkem je tetování.Krásně maluje, baví ho to,tak proč si nepřivydělat. Tetovací studio má doma, má tam veškeré vybavení... Řekla bych možná i, že v takovém domácím, je to snad lepší. Když vidíš, jak si dal záležet na vybavení a čistotě.Můj názor.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.02.13 12:45
avatar

Zdravím, určitě bych šla do renomovaného salonu, než k nějakému známému domů. Nejde jen o to, že má tatér doma sucho a čisto, ale zda to také opravdu umí - sama jsem na prvním tetování byla právě u kamarádova známého. Sucho, čisto, příjemný kluk. Jen ten výsledek nebyl takový, jaký jsem si představovala, takže se tetování muselo po čase předělat (už v salonu). Jo, původně to bylo levnější, ale oprava tento jediný pozitiv vymazala. R. 2002 černobílé tetování asi 8 cm 800,- (oprava 900,-)

Na druhé tetování jsem už šla do salonu, u kterého jsem si pečlivě přečetla recenze. R. 2010 tetování cca 7-8 cm, černobílé se stínováním, 1200,- možná oprava při vypadání barvy v ceně. S tímto tetováním i přístupem jsem velmi spokojená.

doplněno 16.02.13 12:47:

Oprava, první tetování r. 2006, jen pro úplnost:)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.02.13 12:52

A kde se ten salon nachází?

Zapoměla jsem doplnit, že i ten tatter má doma úplně vše jak v salonu,jen pracuje doma.

Od: kaachorra*
Datum: 16.02.13 12:54

já to tak pochopila... pokud na něj nejsou žádné negativní ohlasy a víš jak tetuje... proč ne...
Dneska většina tatéru má svá soukromá místa... a nevidím důvod, proč nejít k němu domů. Vždyt i lékari kolikrat ordinují doma a není to důvod je označit za špatné lékaře.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.02.13 13:05

souhlasím.. pokud jsou na něj dobré ohlasy tak je snad jedno jestli to dělá v salonu nebo doma.. tak samo vam mužou v salonu podělat tetování.. jde o lidi a jejich schopnosti ne o místa výkonu..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.02.13 14:11
avatar

Já byla v Brně. Pokud má tatér veškeré vybavení, dobré ohlasy ( ale ověřené, "jedna paní povídala" neberu:)), a vlastně má salon svůj, potom bych to vážně zvažovala:) Musela bych ale vidět některé jeho práce, abych měla představuj, jaký má styl - třeba na webovkách nebo podobně.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: knopka*
Datum: 16.02.13 18:35

Znám jednoho kluka co má tetování jako koníček(samozřejmě za nějaký peníz),tetuje doma v naprosté čistotě a jeho výtvory jsou nádherné.Pokud dotyčnému věříte tak nevidím problém :).

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.