Velký věkový rozdíl

Od: Datum: 14.02.13 22:02 odpovědí: 16 změna: 15.02.13 21:13

Ahoj, nikdy jsem si nemyslela, že budu taková, jaká jsem. Je mi skoro 16 a vůbec mě nezajímají kluci, kterým je 16-18, nevím, jako kamarádi dobrý, ale mít s něma něco víc, to ne. Přijdou mi hrozně dětinští a vadí mi na nich to chování. Dělají všechno proto, aby se líbili každé holce. To mě fakt nebere. A to je ten problém, asi jsem zamilovaná. Jenže tomu "klukovi" je víc jak 25. A já mám strach co z toho bude. Je strašně milý, příjemný.. co vám budu povídat. A já bych chtěla znát váš názor. Myslíte si, že by to mohlo fungovat? Mezi 16ti letou holkou a "klukem" kterýmu táhne ke třiceti? Pociťuji to na sobě už hodně dlouho, že se mi líbí vždycky o tolik starší muží. Podle mýho názoru to není důležizý, kolik těm dvoum je, ale spíš co by na to řekli ostatní a tak.. :( Díky za názory, rady, připomínky...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.02.13 22:10

Já na tom nevidím nic špatného. Když se dva mají rádi, věkový rozdíl není důležitý.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 14.02.13 22:13
Měly jsme v partě kamaráda který chodil pouze s 15-17letými děvčaty-jemu bylo 27 let.Bylo to docela pro ne trapné když dívka seděla s námi v restauraci,džus,v osm doma,neměla na zaplaceni a komunikace o tom ve kterém dilu Harry přemohl lorda Valdermonta.Sociálně naprosto diskvalifikována.Budete bohužel na tom úplně stejně.Žijete ve společné domácnosti s otcem?Mladé dívky si většinou hledají starší muže právě z toho důvodu,že hledají i svého tátu.
Na toto téma se tu diskutuje už pomalu každý druhý týden.Hledejte v archivu otázek.Většina z nás odpoví stejně-tak jako předtím.Že něco jiného je vztah mezi 30ti letou a 45letým pánem než 16a 30ti letým pánem.Už právě možná z důvodu výše mnou popsaných.
doplněno 14.02.13 22:19: Taky je to o tom že se stále bouříte a můžete mít kluků každý víkend několik,tak stejně diskotéky a večírky.Což ovšem 30ti lety dospělý muž nemusí zkousnout.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: leonka*
Datum: 14.02.13 22:23

na diskotéky nechodím a nikdy jsem na žádném věčírku, nebo něčem podobném nebyla..

Od: krkovicka*
Datum: 14.02.13 22:33
Není to o diskotékách.On pracuje.Vy jste závislá na rodičích a na tom dodělat školu.On pojede na koncert třeba festival a vy bohužel s ním nikoliv,protože by se musel dovolit vašich rodičů.Když s vámi půjde do kina nebo do restaurace tak se možná dostanete do trapné situace díky věku neboli peněz.Je tam víc proti.Taky o to víc si může rozumět s vašimi rodiči a povídat si o historii.Ale vy už budete vědět kulovy.Znám pouze jeden jediný pár který to do dnešního dne dotáhl k vytouženému prckovi a ke svatbě.Ze začátku to neměli lehké ani on u jejich rodičů.Ona u něj rychle dospěla.Zatímco my jsme mohli chodit po diskotékách a užívat si mladí,ona štrykovala ponožky.Párkrát přiznala že nám to zaviděla.Jí je teď 29 jemu je kolem 45let a jsou spolu od jejich 16ti.
6
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.02.13 22:14
avatar

Ahoj Leonko. Láska kvete v každém věku a když se dva do sebe zamilují, věk rozhodně neřeší. A co si o tom myslí ostatní je většinou těm, kteří se milují, jedno. Jestli to bude fungovat, či ne, to záleží jen na nich a na tom, jak si budou rozumět a vyhovovat. Spoustě holek se líbí starší kluci, protože si s nimi více rozumí. Zda jim vztah i vydrží, je již otázka jiná...Člověk si přece nedokáže poručit, koho smí a koho ne, milovat...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.02.13 22:23

Jen bych poupravil zmínku o tom, že si spousta mladých dívek "více rozumí" se staršími chlapci. Je to spíše tak, že starší chlapci se už tolik neostýchají komunikovat s opačným pohlavím, navíc se v komunikaci s mladší dívkou cítí být inteligenčně na výši, čímž jim roste sebevědomí a konečně... mladé dívky jsou "snadná kořist". Z pohledu dívky mluvit nemohu, ale někdo už tu zmínil, že si vybírají partnera podle vzoru otce, tedy samozřejmě staršího.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 14.02.13 22:18

1) V případě, že je alespoň průměrně inteligentní a rozumný na svůj věk, pak mu, jakožto mladá, ještě mentálně nedospělá dívka, nebudete mít co nabídnout.

2) V případě, že je podprůměrně inteligentní a mentálně nevyspělý, pak si můžete dočasně rozumět, ale jen do té doby, než ho za pár let mentálně přerostete.

Podle mého názoru je v tomto věku takový rozdíl poměrně kritický, ale názor ostatních je úplně irelevantní. Pokud nepracujete, nestudujete vysokou a nejste plně samostatná, pak prostě nemůžete pochopit jeho problémy, a zároveň jemu by připadaly problémy středoškolačky s písemkami a zlými spolužáky prostě malicherné.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: leonka*
Datum: 14.02.13 22:22

já se nehodlám s takovýmto člověkem bavit o písemkách a o tom, co vy popisujete, ale dobře, je to váš názor )

Datum: 14.02.13 22:24

Partneři se obvykle baví o tom, jaký měl ten druhý den a škola tvoří zhruba třetinu dne, nebo snad ne? Nicméně to byl jen příklad. Pointu jste, předpokládám, pochopila.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.02.13 23:12
avatar

Ten pětadvacetiletý kluk, je opravdu ještě kluk. Je mladý, i když vůči Tobě starší. Neřeš to. A až jemu bude kolem třiceti, tak Tobě bude kolem jednadvaceti. Vůbec nevidím problém. Vycházím z informce, že mu je kolem pětadvaceti let. A v tom případě mu ještě na třicítku "netáhne". To si ještě nějaký rok počká a i Ty budeš o těch pár let starší. Co tomu řeknou ostatní ve Tvém okolí, to je věc jiná a tady se to nevyřeší. To opravdu záleží na Tvém okolí...

A rada žádná není, jen různé názory na věc.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: youngman*
Datum: 15.02.13 04:25

Na to můžu odpovědět jenom jedno. Jasně je to v pohodě a všechno co si přejem může fungovat *frajer**palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.02.13 07:04
avatar

Okolo sebe se nekoukej, co je ti po lidech kolem jdi za tím, co tě táhne.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 15.02.13 09:31
avatar

já to vidím tak, že 25 lety bychtěl mladou zaječici, kdo by nechtěl? možná se mylím*frajer*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.02.13 10:18
avatar

Já to vidím naopak: Slečna podle mne zbytečně řeší věkový rozdíl, neboť nezná názor (alespoň jej v dotazu nezmiňuje) svého vyvoleného.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.02.13 10:46

Leonke. Ve svých 16ti letech jsem poznala kluka - 26let. Navíc cizinec. Byl to můj první kluk, on byl do té doby "trošku divočejší" :D. Prožili jsme spolu nádherné tři roky. Pak on zde v ČR končil studia. Přišlo rozhodování, co a jak dál. On nechtěl, abych šla s ním k ním domů - v té době tam nebyla zrovna klidná politická situace, byla tam dost bída. A já jsem zase věděla, že když ho přemluvím, aby zůstal tady, tak bude smutný. Miloval své rodiče, sourozence i svoji vlast.

Takže odletěl domů a zazvonil zvonec a lásce byl konec.

P.S.: Ale bylo to fakt krásný... A na lidi se neohlížej. Jsou typy, že Tě pomluví naprosto za všechno. A to je přeci jejich problém.

doplněno 15.02.13 10:47:

opr. Leonko :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.02.13 21:13

Leonko, promiťr, ale je mi vás líto. Za mého mládí bylo trendem, že se děvčata vdávala i před osmáctým rokem. Pak už bylo přebráno. Kluci před vojnou si je "pojistili", aby měli na vojně výhody opušťáků. Ty které se vdaly později však o nic nepřišly. Užily si starostí až dost.

Užívejte si svého mládí a dovádějte, dokud je čas.

Je pravda, že kluci dozrávají pomaleji, ale ono se to časem srovnává. Pá, Já

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.