Kamarádka se předhání

Od: Datum: 08.04.13 10:15 odpovědí: 7 změna: 08.04.13 12:49

Ahoj, potřebovala bych poradit, co s kamarádkou, která mě už štve. Začala v poslední době hrozně soutěžit ne jen se mnou, ale i s jinejma holkama a dokonce i se svojí ségrou, ve všem, vždycky chce všechno vědět líp, všechno dělá jen ona nejlíp, všechny sporty umí (i když to není pravda), ona si kupuje to nej oblečení, ona četla tu nej knížku, ona nejvíc cestuje atd. Strašně mi to leze na nervy. Mluvila jsem o tom s její ségrou a ta mi to potvrdila a říkala, že jí tím taky štve. Co s ní máme dělat? Nevšímat si toho? Nebavit se s ní? Nebo jí prostě ukázat, že fakt není ona ta nej? Jenže jak?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.04.13 10:19
avatar

Vykašlat se na ní, protože tenhle pocit pomaličku přejde v nenávist. Lidé, co si o sobě myslí, že jsou něco víc a mají svůj domělý patent na chytrost, to nemají v hlave vporádku :-P... Takže vykašlat se na ni...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.04.13 10:21
avatar

Fuj, tenhle tip nemám rád a proto je nevyhledávám a nebavím se s nimi. Né že bych se s nimi nebavil vůbec, ale prostě je ignoruju, pokud cítím, že se chce stejně zas jen pochlubit. Nesnáším egoisty a sebestředný lidi, hrozný chování!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.04.13 10:25
avatar

Jak se k tomu postavit, co dělat. Každý člověk je jiný a záleží jen na něm, na jeho povaze, jak se k tomu postaví. Mně spíš připadá, že vás štve to, že ona se umí líp "prodávat" a že jí to tak trochu závidíte.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 08.04.13 10:26
avatar

Já bych se s takovým člověkem bavit nemohla - kamarádka - nekamarádka, asi bych pomalu, ale jistě přerušila nějaké vřelé vztahy a začala se jí stranit... Ona bude jen a jen horší, časem asi bude hodně závidět - všem a všechno a pomlouvat. Jinak to nevidím.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.04.13 12:07
avatar

přesně takhle skončilo přátelství s mojí kamarádkou jenže s tím rozdílem že ona se vyžívala ve svém sexuálním životě ( hodiny jsem poslouchala její nej nej sexuální zážitky a její věčné chlubení se) jednoho dne jsem vstala a prostě odešla.. už je to spoustu let ale dodnes si pamatuju ten pocit jaké to je když se vám kamarádka mění před očima.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.04.13 12:36
avatar

Vaše předposlední věta ja řešení. Dokažte, že jste lepší. Ale skutky, nejen slovně. Ale zbytečně se svými úspěchy neechlubte (musí být vidět, ne slyšet), tím byste byla stejná, jako ona.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.04.13 12:49
avatar

Pokud bych já měla kamarádku, která toho hodně ví a dost toho umí, chodila bych k ní rady, a učila se od ní. Mám ráda lidi, kteří toho ví víc než já, jen od nich se přece mohu něčemu přiučit.

Pokud však jste přesvědčena, že se pouze vytahuje a ve skutečnosti toho ví méně než Vy, tak je to jednoduché. Opravila bych její tvrzení a vyvedla ji z omylu pádným důkazem. Ona by si příště dala pozor a nechvástala se.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.