Kde sehnat ženu na sex-neplacený?

Od: Datum: 12.02.13 09:17 odpovědí: 29 změna: 15.02.13 09:06

Manželka už mě nepřitahuje. Potřeboval bych si ale občas odpočinout v náručí příjemné ženy. Nechci prostitutku, ale třeba stejně postiženou. Nejmladší už nejsem. Seznamky moc nefungují. Každý tam lže. Co tedy dělat?

administrátor uzavřel tuto otázku
stačí
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ladaadal*
Datum: 12.02.13 09:21

Jestli jsi stále ženatý, doporučuju najít si koníčka, který tě zabaví. Případný přebytek "energie" můžeš kompenzovat masturbací, nevěra není nejideálnější řešení. Jinak holka se hledá stejně, jako když jsme byli mladí.

Ohodnoceno: 2x

Od: irene
Datum: 12.02.13 09:23

Odkud jste a kolik vám je?

Datum: 12.02.13 09:24

A hele, že by první zájemkyně?

Od: wogoos*
Datum: 12.02.13 09:26

Napište email na ten můj a já odpovím. Zde se to nehodí.

Datum: 12.02.13 09:35

Tak něco o sobě říci můžete...pro prvotní informaci. Já sem také nechci hned vyvěsit email...
Mě je 45 let, rozvedená.

Od: ivosek1
Datum: 12.02.13 09:28

date sem foto manzelky? Chlapy musej drzet pospolu tak nabyzim obcasnou vymenu za tu moju

Datum: 12.02.13 09:32

*smich* s tím by asi ženské nesouhlasily. Jsou trochu staromódní a nechápou že člověk není monogamní tvor.

Datum: 12.02.13 09:40

Najděte si nějaké jiné hobby které při zjištění nebude vést k rozvodu , to co plánujete opravdu není moc dobrý nápad. krom toho levné věci nebývají často moc dobré , jestli my rozumíte ;)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 12.02.13 09:42

Zálib a starostí mám dostatek, ale pohlazení a povyražení ne.

Datum: 14.02.13 08:11

Tak vážené dámy, zdejší postarší playboy, co by chtěl sex zadarmo od mě dostal nabídku na sex. vztah,ale nakonec se odmlčel. Je to věčný pisálek a nakonec bude asi impotentní. Zřejmě by si na mě netroufl. Takže mu nepiště a nenaleťte jako já!

Od: veselykluk
Datum: 14.02.13 08:19

A kdyby měl zájem někdo jiný, kdo jen hloupě nekecá?

Datum: 14.02.13 08:25

Podívejte se, já tu nejsem za účelem nějaké aukce, když se někomu nehodí a někomu ano.
Dejte sem nějaké informace o sobě, nechte mi na sebe kontakt (email), já vám napíši.

Datum: 12.02.13 10:06

Nedělejte si tady srandu, vybijte se na kole, nebo na tenisovém kurtu. Nebo štípejte dříví. Když jste si manželku bral, přitahovala se Vám, líbila se Vám, měl jste ji rád. Vedle Vás zestárla, už není tak atraktivní, jako dřív a Vy se jí takto odměníte? Vždyť Vy už také jistě jste vyskákaný chocholouš a žádný dorostenec.

Docela by mě zajímalo, jak byste se choval, kdybyste zjistil, že podobný inzerát si podala ona, že ji už nepřitahujete a chtěla by jiného. To bych tedy ráda věděla, zda byste jí řekl: Jen si najdi, Máňo, já Ti to přeju! *smich* Jaga.

Já bych Vás za to prohnala koštětem 3 x kolem vesnice, choutky by se vybily a zas by bylo dobře. Kdybyste byl vdovec, nebo rozvedený, neřekla bych ani půl slova, ale tohle mi připadá od Vás jako ohromná nehoráznost vůči Vaší ženě. HOWHG!*bum*

doplněno 12.02.13 10:11:

Pardon: přitahovala Vás.

Vy jste pěkný kujón. Chybí Vám pohlazení a povyražení. Manželka by Vás klidně pohladila i povyrazila, ale zase Vás nepřitahuje. *smich*

Mít tak Vaše starosti a Rotschildovy peníze. Přestaňte myslet na ptákoviny, obejměte svoji paní a bude zase vše v pořádku. /Vy ji třeba taky moc nepřitahujete, ale roky běží každému z nás/.

Ohodnoceno: 7x

Od: nevernik
Datum: 12.02.13 10:09

To je babojago váš postoj ale projděte si tu pár příspěvků na téma nevěra a zjistíte, že spousta žen je ochotná nebo alespoň srozuměná s tím, že tento stav toleruje nebo ho alespoň dokáže odpustit. Takže proč by si chlap neužil bokem, když má i v případě prozrazení velkou šanci, že z toho vyleze bez následků.

Od: ruze®
Datum: 12.02.13 11:29

Ale jistě,jen do toho! Vy si odskočíte bokem,vaše žena si též odskočí bokem,oba si to pěkně užijete a večer ve společné posteli si o tom můžete navzájem vyprávět! To bude přece ,,žůžo-labůžo,,! *smich*:D

Od: nevernik
Datum: 12.02.13 11:37

Nikam neodskakuju a manželka (myslím si) také ne. Jenom jemně upozorňuji na obecně hodně rozšířenou toleranci k nevěře i mezi podváděnými ženami.

Od: judrstollwerck
Datum: 12.02.13 10:18

Nemýlím-li se, český právní řád záletnictví neřeší. Proč tedy ta silná slova?

Datum: 12.02.13 10:30

[ Obsah příspěvku byl skryt moderátorem z důvodu porušení pravidel poradny. ]

Upozornění od sys hejkal 12. 02. 2013 11:56:17
Babajaga reaguje na příspěvek tazatele...

Datum: 12.02.13 11:33

To víte, někteří lidé opravud těžko výdýchávají dnešní "volné vztahy", které jsou pouze slušným označením pro pelešení, a to jsem také ještě velmi slušná. Ještě mi není ani třicet, ale stejně je pro mě člověk, co podvádí jen proto, že už ho partner nepřitahuje jako zamlada, děvkař či děvka. To nemyslím nijak zle, je to prostě můj názor:)

doplněno 12.02.13 12:23:

To jsem ráda:) Nicméně se často setkávám s názorem, že rozumný člověk nevěru odpustí (?), nebo že dnešní doba je prostě taková (jaká krásná výmluva). Případně, že člověk není tvor monogamní (akorát, že na rozdíl od zvířat umí používat daleko víc používat mozek).

To je ale do jiné diskuze:)

doplněno 12.02.13 12:45:

Kolikokoli - na tu polygamii moc nevěřím, je to oblíbená berlička těch, co podvádějí, a člověk by měl dokázat tenhle pud ovládat. Na ulicích také přece neskáčeme po tom, kdo se nám líbí:)

NIcméně, když je ve vztahu vzájemná dohoda (nemoc apod.), dá se to ještě pochopit*placni*

Ohodnoceno: 3x

Datum: 12.02.13 11:38

Tento názor ale zastává docela dost lidí. Na příklad já taky.

Datum: 12.02.13 12:37

Nemůžu s tebou souhlasit. Člověk není tvor monogamní a mozek není středobod. Však ani láska není něčí rozhodnutí, je to chemická reakce. Příroda nás nutí do rozmnožování a nedá se ji obalamutit "mozkem". Dělalo se to dřív, dělá se to teď a dělat se to bude i za 500 let. Přesto nesouhlasím s tajným podváděním manželky, protože ten mozek není na to, abychom to nedělali, ale abychom byli schopni se domluvit, co a jak. Podvádění manželky, kdy o tom nebude vědět, je podlé, zlé a ubohé. Nesouhlasím s jednou stálou milenkou/milencem, protože zde může časem "vztah na sex" přejít v lásku. Ovšem pokud po vzájemné dohodě manželé žijí, ne úplně na té "volné noze", ale zálety si občas tolerují (viz Frida Kahlo a její manžel, kteří byli vzití, ale oba spali i s jinými lidmi a díky tomu se z jejich vztahu neztratila vášeň), tak mi to rozhodně nevadí. Ale jak se říká - člověk musí mít na takové věci "koule".

doplněno 12.02.13 13:21:

martinaa: Myslím, že je to na každém. Jak jsem říkala - je na to potřeba mít "koule" a musí to chtít oba. Žádné "já to budu dělat s kým chci, ale ty ne." To by rozhodně nefungovalo.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 12.02.13 10:32

Kdysi jsem četla výbornou povídku, myslím od Roalda Dahla,jak si dva manželské páry (sousedé), na jednu noc vyměnili manželky. Domluvili se na tom manželé, které, jak říkáte Vy, manželky už nepřitahovaly a nebyli se sexem spokojení.

Manželky trochu přiopili, a pak si nenápadně vyměnili postele - každý "hupnul" do postele souseda, samozřejmě ve tmě. Manželky nic nepoznaly...

No a druhý den, ta jedna manželka, růžolicí, radostná, děkovala manželovi za naprosto úžasnou noc, jak byl skvělý, "divoch" atd., atd. Dovedete si představit, jak byl manžel zničený... Věděl, že jeho "zásluha" to nebyla...

Jak to dopadlo si už nepamatuji, ale dobře to nedopadlo...;)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 12.02.13 13:18

Nejmladší nejste, manželka vás už nepřitahuje. A jste si jistý, že vy ji přitahujete? Co když si i vaše žena odskočí z manželského lože, asi by vám to nevadilo, že. Přestavte si, jak v náručí jiného muže, který ji umí opravdu udělat šťastnou, zažívá chvíle nebývalé rozkoše. Fajn pomyšleníčko, viďte. Tak hurá do víru života. Jděte do báru, tam se vždycky najde nějaká taková, co taky hledá podobného smýšlení, jaké máte vy.

Datum: 12.02.13 13:41

zdravím,no zamyslete se jestli vám to opravdu stojí zato, s manželkou si myslím už budete svoji pěknou řádku let a stojí vám zato jí zranit tím, že se dozví o vaší nevěře? zkuste si o tom promluvit otevřeně, třeba najdete společnou řeč třeba ani ona není spokojena a dopějete k volnému manželství. vím o mnoho ženách které se změnily kvůli svým manželům jen aby zůstal,a byl spokojený( neříkám že s tím souhlasím) ale je to tak. buďte upřímný jste dospělí a možná budete překvapen reakcí. hlavně jí dejte šanci-třeba ani neví že nějaký problém mezi vámi je.

Od: andrea1*
Datum: 12.02.13 18:06

Jeďte do lázní. Tam se dá sehnat to dobré i to horší. Na to musíte přijít už sám. Ovšem jestli vám to vaše svědomí vůči manželce dovolí. Asi ano. Zřejmě s vámi zestárla a vy s ní. Podívejte se do zrcadla zepeředu i zezadu, co na vás bude koukat. Budě to přitažlivé?

Datum: 12.02.13 18:09

Ještě bych to sem teda psala... takovýho jak jste vy bych opravdu chtěla mít doma, jenom to ne*zed*

Od: xxxxxxxx
Datum: 13.02.13 00:51

Datum: 14.02.13 08:16

Třeba na nádraží za polévku,akorát si tu dotyčnou budete muset umýt...

"Manželka už mě nepřitahuje. Potřeboval bych si ale občas odpočinout v náručí příjemné ženy"

A Vy ji stále přitahujete?

Jinak kdo chce kam,pomozme mu tam. www.Amateri.cz Tam se dá vybrat.

Od: bs
Datum: 15.02.13 09:06

Na seznamkách jsou tisíce nabídek typu "Ženatý, starý, tlustý a plešatý - nabízí sex hezké mladé ženě. ps: na kafe tě nepozvu, nejsem blázen abych za ženu něco platil." Ony ale ženy chodí na seznamky spíš proto, aby našly vztah, a taková možnost že by příležitostně podržely dědovi co si potřebuje vyklepat pytlík asi žádnou nevzruší.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.