ODS a TOP 09 - Program

Od: Datum: 11.02.13 23:58 odpovědí: 2 změna: 12.02.13 06:53

Dobrý den, jak zásadně se liší program TOP 09 od programu ODS? Kde se shodují a kde ne? Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.02.13 00:17
avatar

Doporučuju http://kohovolit.eu/

Celkově je otázka špatně postavená - je úplně jedno jak se liší programy těchto stran, volební program je jen cár papíru pro voliče, strany zásadně jednají zcela v rozporu se svým programem. Třeba ODS ve volebním programu odmítala zvyšovat daně protože to brzdí ekonomiku a dnes? Obě strany brojily proti korupci a přitom nenavrhly a nepřijaly žádný zákon, který by korupci řešil - třeba zákaz anonymních akcií, majetková přiznání, nutnost prokazování příjmů..

Důležité je sledovat, jak se skutečně tyto strany chovají, jak (ne)dokážou vzdorovat korupci ani ve vlastních řadách, kolik peněz neustále rozkrádají. Pro jaké zákony jejich členové zvedají ruku? Jdou na ruku bohatým korporacím a nechají se ovlivňovat různými lobbisty?

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 12.02.13 06:53
avatar

výše velmi správně. Program je k ničemu. Koalice stran způsobí, že na program zapomenou. Je to pak jen snůška lží. Program obecně pravicových stran je jeden - na kolenou už republiku mají, teď ji jen poslat "na lopatky". Chybí už jen malé krůčky. Přečtěte si články o rekordní nezaměstnanosti. Ano je způsobena "aktivní" politikou vlády. Mj. lži o tom jak může každý podnikat jsou také velmi "působivé". K tomu potřebujete značný kapitál, know how a obchodního ducha a trh je zcela nasycen, takže realita je přesně opačná. Vyjímky potvrzují pravidlo. Škoda, že Praha je takový ostrov specifického chování ekonomiky, jsou tam vyšší platy, menší nezam., lepší prac. příležitost atp. Bohužel v republice je to právě naopak, kdy v někt. městech mladí odcházejí (nemaji praci) a zůstávají jen důchodci. V metropoli si všicni myslí jak je to v republice OK, ale mimo ni nebyli a neznají mapu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.